2A-021

 
W sieci pojawiły się doniesienia o nowym, interesującym smartfonie od Xiaomi. Będzie to model z najniższej możliwej półki cenowej przeznaczony dla mało wymagającego odbiorcy.

 
Urządzenie będzie wyposażone w 4,7-calowy ekran o rozdzielczości 1280 x 720. W środku znajdziemy procesor Lead Core oraz grafikę Mali T628. Mało popularna jednostka wzbudza pewne obawy, bo nie jest to Snapdragon ani nawet MediaTek. Prawdopodobnie powodem zastosowania nieznanego procesora jest chęć maksymalnego obniżenia końcowej ceny smartfona. 1 GB RAM-u to standard w tej klasie, a 8 GB pamięci wewnętrznej będzie można rozszerzyć kartami microSD. Xiaomi zaoferuje nam również 13 Mpx aparat oraz łączność LTE.

 
Jeśli ktoś nadal uważa, że urządzenie nie oferuje nam zbyt wiele to powinien też wiedzieć, że ma ono kosztować 64 dolary. W tak niebywale niskiej cenie dostajemy ekran 720p i 13 Mpx aparat co jest kuszącą propozycją. Niestety data premiery czy nawet nazwa smartfona nie jest znana. Zdjęcie tylnej klapki tajemniczego modelu możecie zobaczyć poniżej.

 

cheap

Źródło: Xiaomi

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Dawid Przewoźnik