Vivo to bardzo popularna firma, która słynie ze smartfonów. Tak się składa, że dopiero w zeszłym miesiącu weszła ona do Europy, czyli także do Polski. Dziś z kolei dowiedzieliśmy się, że producent już planuje aktualizację do Androida 11 dla wszystkich modeli dostępnych na Starym Kontynencie. Co najważniejsze, na nowe oprogramowanie długo już nie poczekamy.

Aktualizacja do Androida 11 na smartfony Vivo – co, jak i kiedy?

vivo x51 5g

Android 11 to aktualnie najnowszy system mobilny od Google, więc nic dziwnego, że wzbudza on ogromne zainteresowanie i wiele osób chciałoby mieć go na swoim smartfonie. Już niedługo odpowiednia aktualizacja trafi na dostępne w Europie smartfony Vivo. Na początku Androida 11 dostanie model Y70, a następnie X51 5G, Y20s i Y11s. Pierwsze uaktualnienia będą udostępniane jeszcze na przełomie listopada i grudnia.

Zobacz także: Motorola Moto E7 oficjalnie, czyli propozycja dla najmniej wymagających

Vivo zarzeka się, że aktualizacja zapewni klientom jeszcze lepsze wrażenia z użytkowania systemu. Rzecz jasna posiadacze wymienionych modeli smartfonów nie dostaną „czystego Androida 11”, a system doprawiony autorską nakładką Vivo o wdzięcznej nazwie FuntouchOS. Trzeba jednak zaznaczyć, że wyraźnie różni się ona od swojego odpowiednika oferowanego na ternie Azji i Pacyfiku, bo Vivo dostosowało ją do preferencji i zachowań użytkowników z Europy. W skrócie – jest schludnie i minimalistycznie. A wasze urządzenia znalazły się na liście do zaktualizowania? Dajcie znać w komentarzach poniżej!

Źródło: Informacja prasowa

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.