Nowe „testy” chwalą wyświetlacz S6

Newsy

samsung galaxy s6 edge

 

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

Wszyscy wiemy jak to jest z badaniami. Zainteresowane podmioty zamawiają badania, która udowadniają, że ich produkt jest najlepszy na rynku. Sztuczka stara jak świat i znana wszystkim. Nie dziwi więc fakt, że nowe testy pokazują, że najlepszym ekranem wśród smartfonów może pochwalić się Samsung Galaxy S6.

 

Oczywiście 5,1-calowemu wyświetlaczowi S6 nie można odmówić jakości. Wyświetlana przez niego rozdzielczość to 2560×1440 pikseli, czyli tyle samo ile Note 4. W tym ostatnim ekran jest o 0,5 cala większy, więc to S6 może pochwalić się większą ilością wyświetlanych pikseli na cal. Jak do tej pory to ten argument definuje jakość ekranu Galaxy S6.

 

DisplayMate, który jest odpowiedzialny za przeprowadzenie testów wyświetlacza Galaxy S6 bardzo obszernie przedstawił wnioski. Gdybyśmy mieli wyrzucić z nich marketingową paplaninę w zasadzie nie dowiedzielibyśmy się niczego nadzwyczajnego.

 

źródło: displaymate.com


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x