Oppo to bardzo szanowny producent, który słynie przede wszystkim ze smartfonów, choć według plotek już niedługo ma zacząć produkować także tablety i notebooki. Dziś producent zapowiedział wydarzenie Oppo Inno Day 2020, na którym poznamy asy trzymane przez niego w rękawie. Jeśli wierzyć przeciekom, to możemy się spodziewać m.in. prezentacji smartfona z szybkim ładowaniem o mocy 125 W.

Oppo Inno Day 2020 nadchodzi – data premiery wydarzenia

Oppo Inno Day 2020

Wydarzenie Oppo Inno Day 2020 odbędzie się już 17 listopada w Shenzhen w Chinach. Oppo wykorzystuje konferencje z tej serii do pochwalenia się swoimi największymi osiągnięciami – w zeszłym roku firma zademonstrowała aparat pod ekranem smartfona, zestaw słuchawkowy AR i router 5G. Według słów chińskiego tipstera, którego doniesienia już wielokrotnie się sprawdzały, w tym roku mamy zobaczyć prototyp smartfona składanego do wewnątrz, drugą generację kamerki pod ekranem, a także postępy w pracach nad rozwijaniem aparatu i technologii ładowania. Warto rozwinąć temat ładowania, bo prawdopodobnie zobaczymy szybkie ładowanie przewodowe o mocy 125 W i szybkie bezprzewodowe ładowanie 65 W.

Zobacz także: Ładowarka 125 W od Oppo – 20 minut „do pełna” i 30 bez kabla

Rzecz jasna wymienione wyżej rozwiązania raczej nieprędko trafią do smartfonów dostępnych w sprzedaży. Niemniej jednak dobrze wiedzieć, że prace nad tak zaawansowanymi technologiami cały czas trwają. Być może już za kilka lat staną się one codziennością. Tymczasem nie pozostaje nam nic innego, jak czekać na Oppo Inno Day 2020. Może być ciekawie.

Źródło: GSMArena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.