Oppo to bardzo lubiana firma, która cieszy się sporym zainteresowaniem także w Polsce. Obecnie w portfolio producenta można znaleźć smartfony, smartwatche, opaski sportowe, bezprzewodowe słuchawki i telewizory. Jest jednak szansa, że już w przyszłym roku do grona tych produktów dołączą tablety i notebooki.

Tablety i notebooki od Oppo – co wiemy na chwilę obecną?

Oppo tablety

Każda odnosząca sukcesy firma się rozwija. Oppo doskonale wie, że rozwój jest kluczem do sukcesu, dlatego najnowsze doniesienie mówiące, że od przyszłego roku gigant zacznie produkować także tablety i notebooki, nie wydaje się przesadzone. Stoi za nim Digital Chat Station, czyli Chińczyk doskonale znany ze swoich „wtyków w branży”. Podawane przez niego informacje niejednokrotnie się sprawdzały, więc jest szansa, że potwierdzą się i tym razem.

Zobacz także: Unia Europejska ma dość szyfrowania rozmów – i to by było na tyle, jeśli chodzi o prywatność

Niestety mężczyzna nie podał konkretnych dat ani nie przybliżył produktów, które rzekomo szykuje Oppo. Rzecz jasna dzisiejszych doniesień nie można brać za pewnik do momentu, aż w temacie nie wypowie się tytułowa firma. Szczególnie ciekawie zapowiada się wejście Oppo na rynek tabletów, który jak wiadomo – obecnie nie jest zbyt ciekawy. Jeśli producent rzeczywiście zdecyduje się na taki krok, to jest szansa, że niedługo później OnePlus i Realme pójdą tą samą drogą. Na chwilę obecną nie pozostaje nam nic innego, jak czekać na potencjalny ruch Oppo. Chcielibyście zobaczyć tablet lub notebook od tego producenta? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: GSMArena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.