sony xperia z4 android 5.0 lollipop

 

Podczas gdy każdy szanujący się producent mobilnych urządzeń monotonnie, ale cały czas stara się aktualizować swoje produkty, Sony stoi w miejscu i Xperie wciąż tkwią na Androidzie 4.4 KitKat. Zapowiedzi, że „Lizak” pojawi się na flagowych modelach w lutym wciąż tkwią w myślach użytkowników, ale Japończycy nie spieszą się z wydaniem odpowiedniej aktualizacji.

 

Jednak w Sieci zaczęły pojawiać się pierwsze zrzuty ekranu prezentujące tajemniczy model Sony z Androidem 5.0.2 Lollipop na pokładzie. Sądząc po oznaczeniu jednostki napędzającej to urządzenie mamy do czynienia z Xperią Z4. Trudno spodziewać się, że inne urządzenie od tego producenta w najbliższym czasie będzie korzystać z najmocniejszego układu Qualcomma, a więc Snapdragona 810. Czy coś więcej można wywnioskować z powyższych zrzutów ekranu? Tak naprawdę niewiele – widać, że Sony dodało swoje ikony, ale wciąż pozostał kolorystyczny „Lizak”, który bardzo kontrastuje ze stonowanym i monotonnym poprzednikiem. Oczywiście widać także, że Xperia Z4 będzie dostępna także w wersji DualSIM.

 

Niestety, nie wiemy kiedy ujrzymy Xperię Z4. Z pewnością nie będą to targi Mobile World Congress w Barcelonie, gdyż Sony oficjalnie zapowiedziało, że nie pojawią się za tydzień w Europie.

 

 

źródło: Phone Arena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.