Zrzuty ekranu z tajemniczego modelu Sony pokazują Lollipopa – Xperia Z4 w drodze?

Newsy

sony xperia z4 android 5.0 lollipop

 

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Podczas gdy każdy szanujący się producent mobilnych urządzeń monotonnie, ale cały czas stara się aktualizować swoje produkty, Sony stoi w miejscu i Xperie wciąż tkwią na Androidzie 4.4 KitKat. Zapowiedzi, że „Lizak” pojawi się na flagowych modelach w lutym wciąż tkwią w myślach użytkowników, ale Japończycy nie spieszą się z wydaniem odpowiedniej aktualizacji.

 

Jednak w Sieci zaczęły pojawiać się pierwsze zrzuty ekranu prezentujące tajemniczy model Sony z Androidem 5.0.2 Lollipop na pokładzie. Sądząc po oznaczeniu jednostki napędzającej to urządzenie mamy do czynienia z Xperią Z4. Trudno spodziewać się, że inne urządzenie od tego producenta w najbliższym czasie będzie korzystać z najmocniejszego układu Qualcomma, a więc Snapdragona 810. Czy coś więcej można wywnioskować z powyższych zrzutów ekranu? Tak naprawdę niewiele – widać, że Sony dodało swoje ikony, ale wciąż pozostał kolorystyczny „Lizak”, który bardzo kontrastuje ze stonowanym i monotonnym poprzednikiem. Oczywiście widać także, że Xperia Z4 będzie dostępna także w wersji DualSIM.

 

Niestety, nie wiemy kiedy ujrzymy Xperię Z4. Z pewnością nie będą to targi Mobile World Congress w Barcelonie, gdyż Sony oficjalnie zapowiedziało, że nie pojawią się za tydzień w Europie.

 

 

źródło: Phone Arena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x