Samsung to bardzo lubiany producent, który już niedługo może stać się mniej lubiany. Wszystko dlatego, że dotarły do nas wieści, które wskazują, że rodzina Galaxy S21 zadebiutuje bez ładowarek i słuchawek w zestawie. Na taki ruch zdecydowało się już Apple przy okazji premiery serii iPhone 12, co Koreańczycy o dziwo wyśmiali. Jeśli przeciek się potwierdzi, to Samsung będzie niezłym hipokrytą.

Seria Galaxy S21 bez ładowarek i słuchawek w zestawie

samsung galaxy s21 wyglad design

Według raportów prosto z Korei Południowej Samsung rozważa podążenie ścieżką wyznaczoną przez Apple przy okazji premiery rodziny Galaxy S21. Jest spora szansa, że wchodzące w jej skład smartfony trafią do sprzedaży bez akcesoriów – ładowarki i słuchawek. W pudełkach użytkownicy mają znaleźć tylko kabel USB-C. Lokalny serwis informacyjny ChosunBiz potwierdza te doniesienia, lecz zaznacza, że finalna decyzja nie została jeszcze podjęta.

Zobacz także: Galaxy Z Fold 3 z wysuwanym aparatem? Samsung zdobył ciekawy patent

Samsung dołączał ładowarkę i słuchawki do smartfonów z rodziny Galaxy S od samego początku jej istnienia. Pozbycie się akcesoriów pozwoli ograniczyć ich produkcję i zmniejszyć pudełka, co może pozytywnie wpłynąć na środowisko. Taka decyzja miałaby jeszcze bardziej pozytywny wpływ na finanse Samsunga, o czym oczywiście nie należy zapominać. Niestety w dzisiejszych czasach łatwo zasłonić chciwość troską o środowisko. Pod koniec warto przypomnieć, że nic nie zostało jeszcze potwierdzone. Dopóki w temacie nie wypowie się sam Samsung, niczego nie można brać za pewnik.

Źródło: GSMArena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.