Samsung to bardzo popularny producent smartfonów i innych urządzeń elektronicznych. Kilka dni temu odbyła się światowa premiera rodziny iPhone 12, w której skład weszły aż cztery modele. Żaden z nich nie jest sprzedawany z ładowarką w zestawie, co Koreańczycy wzięli za materiał do podśmiechujek. Klasyka.

Samsung śmieje się z Apple – powodem brak ładowarki w serii iPhone 12

Samsung wyśmiewa Apple brak ładowarki iPhone 12

To nie pierwszy raz, gdy Samsung wyśmiewa Apple, więc możemy się spodziewać, że mimo drwin firma z czasem i tak pójdzie śladem giganta z Cupertino i również przestanie dołączać do swoich smartfonów ładowarki. Kiedyś producent drwił z usunięcia wyjścia słuchawkowego w iPhone’ach, a wszyscy wiemy, jak to się skończyło. W skrócie – Samsung dostał rykoszetem swoich własnych słów, gdy seria Galaxy Note10 zadebiutowała bez tego portu.

Nie przegap
Wywiad z CEO realme w Europie – Madhav Sheth zapowiada zmiany
Madhav Sheth
Nowy wiceprezes oraz CEO realme w Europie i Indiach, czyli Madhav Sheth, znalazł chwilę czasu dla nas i zgodził się odpowiedzieć na kilka pytań. Ostatnie dni dla marki były wyjątkowo zajęte, bo firma po raz pierwszy pojawiła się na międzynarodowych targach IFA w Berlinie. W związku z tym postanowiliśmy porozmawiać o planach na przyszłość, rozwoju […]

Zobacz także: Xiaomi nawiązało do premiery iPhone’a 12. Nie obyło się bez uszczypliwości

Tym razem producent skupił się na temacie braku tytułowej ładowarki w zestawie z iPhone’ami 12. Na swoim profilu na Facebooku marka opublikowała post, który w oczywisty sposób nawiązuje do ostatniej premiery Apple. Samsung wyraźnie zaznaczył, że jego smartfony posiadają wszystko, czego potrzebujemy, w tym takie standardowe akcesorium jak ładowarka. Gigant wyróżnił też obecność ekranów z odświeżaniem na poziomie 120 Hz w wybranych modelach, czyli aspekt, na którego brak w serii iPhone 12 narzeka wielu miłośników urządzeń Apple. Ciekawe, czy historia się powtórzy i Samsung znowu pożałuje swoich decyzji marketingowych.

Źródło: Android Authority

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.