Loteria InPost

InPost rozdaje cenne nagrody – startuje nowa, wielka loteria!

Paweł Maretycz Paweł Maretycz Newsy

Paczkomaty stały się tak popularne, że szybkie odbieranie przesyłek jest coraz ważniejsze. Zwłaszcza w okresie przedświątecznego szaleństwa. W końcu nikt nie lubi komunikatów o zapchanym paczkomacie. InPost postanowiło rozwiązać te problem, nie krzywdząc jednak tych, którzy nie mogą sobie pozwolić na szybki odbiór przesyłki. Dlatego też, zamiast skracać czas odbioru firma postanowiła znaleźć o wiele lepszy sposób motywacji i uruchomiła Loterię InPost.

Loteria InPost

Loteria InPost

Zasady są proste: każdy, kto odbierze swoją paczkę w ciągu dwóch godzin od jej dostarczenia do paczkomatu, będzie mógł wziąć udział w konkursie. Losowania odbywają się co trzy tygodnie. Losy będzie można zdobywać, odbierając paczki aż do 24 grudnia. Nagrody również są bardzo ciekawe. W losowaniu będzie można wygrać jeden z trzech tysięcy Paczkomatów z klocków. Drugą nagrodą jest jeden z trzech skuterów elektrycznych HOP.CITY. Jeśli zaś chodzi o główną nagrodę, to jest nią samochód elektryczny Peugeot e-208 GT. Ten można wygrać dopiero po udziale w losowaniu finałowym. Jak wziąć udział w losowaniu? To proste! Po odebraniu paczki wystarczy wpisać jej cztery ostatnie cyfry do formularza rejestracyjnego na stronie konkursu.

Zobacz też: Dlaczego kupić Xbox Series X? Microsoft ma na to aż 25 powodów

Istnieje również sposób na zwiększenie swoich szans na wygraną samochodu elektrycznego. Jeśli odbierzemy paczkę w weekend, jednak zgodnie z główną zasadą konkursu, czyli do 2 godzin od jej dostarczenia do paczkomatu, to ilość losów z tej przesyłki podczas finału zostanie potrojona. Co ważniejsze, każdy uczestnik konkursu będzie miał dodatkowo szansę na zgarnięcie darmowego e-booka lub audiobooka od Legimi. Taką nagrodę jedna osoba może jednak zgarnąć tylko raz. 

InPost zachęca do udziału w konkursie tymi słowami:

Nie czekaj, bądź szybki w te klocki i weź udział w losowaniach! Kto wie, może to właśnie Ty usiądziesz za kierownicą stylowego Peugeota, skutera HOP.CITY w barwach InPost lub stworzysz własny świat Paczkomatów z unikatowymi klockami? Ptaszki ćwierkają, że składanie tych klocków przynosi tyle samo radości zarówno małym, jak i DUŻYM. 🙂

Źródło: InPost

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy