InPost planuje modernizację swojej infolinii. Proces ten ma w efekcie znacznie usprawnić komunikację klientów firmy i użytkowników Paczkomatów z biurem obsługi klienta w razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości. Bardzo ważne jest, aby udało się go sfinalizować jeszcze przed okresem przedświątecznym i szałem kupowania prezentów pod choinkę. Niestety wiąże się to z pewnymi utrudnieniami. Otóż w dniach 24 – 25 października infolinia InPostu nie będzie działała.

Infolinia InPostu w tych dniach nie będzie działała

Infolinia InPost nie działa paczkomat
InPost

Firma wydała w tej sprawie komunikat o następującej treści:

Drodzy Klienci!

W dniach 24-25 października 2020 przeprowadzimy prace optymalizacyjne systemu, z którego korzysta nasza infolinia – w związku z tym będzie ona chwilowo niedostępna.

Jednak w trakcie prac, możecie bez problemów kontaktować się z nami poprzez formularz kontaktowy na inpost.pl. Status swojej przesyłki sprawdzicie wygodnie w aplikacji InPost Mobile, w chatbocie na Messengerze, za pomocą Google Asystenta oraz na stronie głównej inpost.pl.

Jednocześnie informujemy, że prace związane z infolinią nie wpływają na dostarczanie przesyłek. Zarówno nadawanie jak i odbieranie paczek będzie działało bez żadnych komplikacji.

Jesteśmy przekonani, że usprawnienie systemu sprawi, że jakość naszych usług będzie jeszcze lepsza!

Dziękujemy za wyrozumiałość.

Zobacz też: Raport „Nowoczesność i samotność w cyfrowym świecie” – co z niego wynika?

Jak widać, InPost nie pozostawia swoich klientów na lodzie. Firma proponuje szereg innych form komunikacji z biurem obsługi klienta w razie problemów, pytań lub wątpliwości. Oczywiście należy się liczyć z tym, że osoby zajmujące się formularzem kontaktowym w ciągu tych dni mogą być o wiele mocniej obciążone. Dlatego też będzie się trzeba wykazać odrobiną wyrozumiałości wobec nich. Jednak jeśli wszystko zostanie odpowiednio zorganizowane, to nie powinno to się odbić na jakości świadczonych usług.

Źródło: InPost

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Paweł Maretycz

Sceptyczny fan nowych technologii. Uwielbia małe urządzenia, nawet jego komputer to mini ITX.