Wyciekł testowy Android 4.0 dla Xperii Play!

Newsy

W sieci krąży testowa wersja Androida ICS dla smartfona Sony Ericsson Xperia Play. Niestety, znana hybryda do gier na pokładzie z Lodową Kanapką ma kilka braków. Dlatego zaleca się poczekanie do finalnego Androida 4.0. W wersji 4.0.3, która jest już dostępna na XDA Developers dopatrzono się już kilku znaczących  mankamentów. Niestety, nie działa kamera i czasem jest problem ze stabilnością działania urządzenia. Niektóre programy nie mogą uzyskać uprawnień root’a, a zasięg GSM pozostawia też wiele do życzenia.

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

Problemów z ogólną stabilnością wersji rozwojowej może być więcej i zapewne jest – nie zostały tylko jeszcze odkryte. Mimo wszystko wyciek jest nieoficjalnym potwierdzeniem, że Xperia Play otrzyma Ice Cream Sandwich. Bądźcie dobrej myśli i czekajcie na finalnego i oficjalnego Zielonego Robocika z czwóreczką dla Xperii Play. Nie warto ryzykować testową wersją.

Odważnych użytkowników odsyłam do oficjalnego wątku, skąd można pobrać Ice Cream Sandwich dla Play’a.

źródło: XDA Developers


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x