Galaxy S6 niczym kopia… iPhone’a 6. Czyżby Samsung uczył się od Chińczyków?

Newsy

samsung galaxy s6 zdj2

 

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Premiera Galaxy S6 coraz bliżej, a w związku z tym rośnie napięcie jak ten smartfon będzie się prezentował. Sferę techniczną poznaliśmy już stosunkowo dokładnie, podobnie jak i design, ale dopiero teraz, ujawnione rendery i grafiki niejako zdają się na nowo potwierdzać to, co nieuniknione.

 

Samsung od dłuższego czasu zapowiadał odmianę w designie swoich flagowych smartfonów. W tym roku, jeśli wierzyć przeciekom, faktycznie tak będzie. Pojawia się jednak pytanie – czy aby na pewno Koreańczycy poszli w dobrą stronę? Zmiany faktycznie, są drastyczne i za chwilę to zobaczycie, ale od razu można chyba napisać, że spięcia pomiędzy Apple, a Samsungiem z pewnością odżyją – a na pewno pomiędzy fanami tych dwóch firm. Oto ujawnione rendery:

 

samsung galaxy s6 render4 samsung galaxy s6 render samsung galaxy s6 render2 samsung galaxy s6 render3 samsung galaxy s6 render5

 

Na koniec z kolei porównanie charakterystycznej krawędzi Galaxy S6 z iPhonem 6:

 

samsung galaxy s6 iphone 6 samsung galaxy s6 iphone 6 2

 

Uważacie, że co Samsungiem kierowało przy projektowaniu swojego nowego flagowego smartfonu? Mimo wszystko, najważniejsze pytanie: czy Wam się taki design podoba? Jest o wiele prościej, ale pojawia się wystający aparat i to nawiązanie do Apple. Jesteście w stanie to przeboleć? Premiera Galaxy S6 oczywiście 1 marca.

 

 

źródło: Phone Arena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x