samsung galaxy s6 zdj2

 

Premiera Galaxy S6 coraz bliżej, a w związku z tym rośnie napięcie jak ten smartfon będzie się prezentował. Sferę techniczną poznaliśmy już stosunkowo dokładnie, podobnie jak i design, ale dopiero teraz, ujawnione rendery i grafiki niejako zdają się na nowo potwierdzać to, co nieuniknione.

 

Samsung od dłuższego czasu zapowiadał odmianę w designie swoich flagowych smartfonów. W tym roku, jeśli wierzyć przeciekom, faktycznie tak będzie. Pojawia się jednak pytanie – czy aby na pewno Koreańczycy poszli w dobrą stronę? Zmiany faktycznie, są drastyczne i za chwilę to zobaczycie, ale od razu można chyba napisać, że spięcia pomiędzy Apple, a Samsungiem z pewnością odżyją – a na pewno pomiędzy fanami tych dwóch firm. Oto ujawnione rendery:

 

samsung galaxy s6 render4 samsung galaxy s6 render samsung galaxy s6 render2 samsung galaxy s6 render3 samsung galaxy s6 render5

 

Na koniec z kolei porównanie charakterystycznej krawędzi Galaxy S6 z iPhonem 6:

 

samsung galaxy s6 iphone 6 samsung galaxy s6 iphone 6 2

 

Uważacie, że co Samsungiem kierowało przy projektowaniu swojego nowego flagowego smartfonu? Mimo wszystko, najważniejsze pytanie: czy Wam się taki design podoba? Jest o wiele prościej, ale pojawia się wystający aparat i to nawiązanie do Apple. Jesteście w stanie to przeboleć? Premiera Galaxy S6 oczywiście 1 marca.

 

 

źródło: Phone Arena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.