Google rozdaje dodatkowe 2 GB przestrzeni na swoim dysku!

Newsy

Google_Wallpaper_by_Rahul964

 

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

Dziś w całej Europie obchodzony jest Dzień Bezpiecznego Internetu. Ustanowiony przez Komisje Europejską w 2007 roku dzień ma nam przypominać o tym, że także w sieci musimy uważać na czyhające niebezpieczeństwa. Dla zwiększenia zainteresowania bezpieczeństwem w sieci wiele firm zorganizowało konkursy. Zrobiło to także Google, oferując nam dodatkowe 2 GB przestrzeni w swojej usłudze Dysk Google za naprawdę niewiele.

 

Większość z Nas korzysta z konta Google i związanych z nim usług. Zakupy w Sklepie Google Play, poczta Gmail, kalendarze czy wspomniany wcześniej Dysk dzięki wzajemnej integracji tworzą wygodne środowisko do komunikacji, zarządzania czasem lub przechowywania plików.

 

konto g

 

Dysk Google za darmo pozwala nam na zapisanie 15 GB danych ( wlicza się w to także nasza poczta). Aby zyskać dodatkowe 2 Gb miejsca wystarczy odwiedzić tę stronę . Zostaniemy przeniesieni na specjalnie przygotowana stronę, która weryfikuje bezpieczeństwo naszego konta i pozwala na sprawdzenie podejrzanej aktywności. Po wykonaniu wszystkich kroków zostaniemy poinformowani o pomyślnym ukończeniu testu ochrony swojego konta.

 

Promocja trwa do 17 lutego i po tej dacie zostaną przyznane dodatkowe gigabajty do  konta. Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w akcji. Oprócz dodatkowych gigabajtów sprawdzimy bezpieczeństwo Naszego konta i w razie utraty dostępu w wyniku włamania lub zapomnienia hasła znacznie łatwiej odzyskamy swoje konto Google.

 

Źródło: Google


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x