Epic Games Store to aktualnie największy konkurent Steama, który wciąż zdobywa nowych użytkowników dzięki rozdawnictwu. Trudno się zresztą temu dziwić, bo skoro metoda działa, to nie ma sensu jej zmieniać. Od dziś na platformie można odebrać za darmo dwie ciekawe gry: Rising Storm 2: Vietnam i ABZU. Wystarczy tylko kilka kliknięć.

Rising Storm 2: Vietnam i ABZU za darmo w Epic Games Store

Rising Storm 2 Vietnam

Rising Storm 2: Vietnam to strzelanka wieloosobowa, której akcja rozgrywa się w tytułowym Wietnamie. ABZU jest z kolei następną produkcją autora wysoko ocenianej Podróży (Journey), skupiającą się na eksploracji bez jasno nakreślonej fabuły. Ocena pierwszego tytułu w Metacritic to 7,6/10, a drugiego – 6,9/10. Nie jest źle, ale wybitnie też nie.

Zobacz także: Szef CD Project RED: niektórzy chcieliby, żebyśmy byli tymi złymi. To im pasuje do ideologii

Regularna cena pecetowej wersji Rising Storm 2: Vietnam to 89 zł, natomiast ABZU wiąże się z wydatkiem 69 zł. Na szczęście do 15 października do godziny 17:00 oba tytuły można pobrać całkowicie za darmo. Wystarczy je dopisać do swojego konta Epic Games, a będą gotowe do instalacji o każdej porze dnia i nocy. Produkcje można ściągnąć korzystając z poniższych odnośników.

Nawet jeśli wymienione gry mogą się wydawać mało atrakcyjne, to mimo wszystko warto je odebrać. To nic nie kosztuje, a upodobania się zmieniają. Pobieracie? Jak zawsze dajcie znać w komentarzach poniżej!

Źródło: Epic Games Store

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.