Ghost of Tsushima to jedna z najlepszych gier tego roku, na co wskazują recenzje znanych portali jak i opinie samych graczy. Niedługo po jej premierze twórcy zapowiedzieli darmowy dodatek o podtytule Legends, który wprowadzi do produkcji studia Sucker Punch tryb multiplayer. Dziś dowiedzieliśmy się, kiedy DLC zostanie udostępnione. Dobra wiadomość jest taka, że długo już nie poczekamy.

Data premiery Ghost of Tsushima: Legends

Na blogu PlayStation pojawił się obszerny wpis na temat Ghost of Tsushima: Legends. Można w nim wyczytać wiele na temat samego rozszerzenia, jednak najważniejszym fragmentem jest ten, który zdradza jego datę premiery. Otóż dodatek zostanie udostępniony już 16 października i będą go mogli pobrać wszyscy posiadacze Ghost of Tsushima. Warto jeszcze raz wspomnieć, że DLC będzie całkowicie darmowe. Studiu Sucker Punch należą się słowa uznania, bo z pewnością nie wszystkie firmy zdecydowałby się na taki gest.

Zobacz także: Cyberpunk 2077 osiągnął złoty status. Listopadowej premierze gry nic już nie zagraża

Jeśli chodzi o rozgrywkę w Ghost of Tsushima: Legends, to w ręce graczy zostaną oddane m.in. dwa nowe tryby. Pierwszy pozwoli na zabawę w cztery osoby, której celem będzie przetrwanie jak najdłużej. Drugi z kolei będzie przeznaczony dla dwóch osób i dostarczy nowe misje fabularne oparte na japońskiej mitologii. Ponadto aktualizacja oznaczona numerem 1.1 wprowadzi jeszcze nowego konia, nowe malowania pancerza, nową grę+ i wiele więcej. Będziecie grać, czy multiplayer to nie wasza bajka? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: PlayStation

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.