ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
CD Project RED odpiera zarzuty

Cyberpunk 2077 osiągnął złoty status. Listopadowej premierze gry nic już nie zagraża

Autor: Kacper Kościański Kategoria: Newsy

Cyberpunk 2077 to jedna z najbardziej wyczekiwanych gier tego roku. Odpowiada za nią polskie studio CD Projekt RED, które ma na swoim koncie m.in. niesamowicie popularną trylogię Wiedźmin. Premiera kolejnej gry Polaków została już dwukrotnie przesunięta, jednak kolejnej „obsuwy” już nie będzie. Cyberpunk 2077 właśnie osiągnął złoty status, co oznacza, że listopadowej premierze nic już nie zagraża.

Cyberpunk 2077 ze złotym statusem – premiera gry odbędzie się w listopadzie

Jeszcze do niedawna w Sieci krążyło wiele plotek sugerujących, że premiera Cyberpunka 2077 zostanie przesunięta po raz trzeci. Na szczęście dziś wiemy już, że nic takiego nie będzie miało miejsca. Studio CD Projekt RED pochwaliło się bowiem w mediach społecznościowych, że ich gra osiągnęła złoty status, a płyty zaczynają być tłoczone.

Zobacz także: Prezentacja PlayStation 5 – zobaczyliśmy prawdziwą konsolę, a nie rendery

Cyberpunk 2077 zadebiutuje 19 listopada 2020 roku. Z początku produkcja trafi na PC, PlayStation 4 i Xboxa One. Nieco później gra wyląduje też na konsolach nowej generacji, czyli PlayStation 5 i Xboxie Series X. Choć wyczekiwana pozycja jest już w teorii ukończona, tak w dniu jej premiery należy się spodziewać sporej łatki naprawiającej większość błędów. Świadczy o tym choćby fakt, że CD Projekt RED wydłużył czas pracy w tygodniu do 6 dni. To z kolei oznacza, że deweloperów czeka jeszcze sporo pracy, a jak wiadomo – Polacy nie wypuszczają na rynek niedopracowanych gier. Czekacie na premierę? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: CD Projekt RED

Sprawdź najnowsze wpisy