Android 5.0 Lollipop zawitał na HTC One M8!

Newsy

HTC One M8

Mamy bardzo dobrą wiadomość dla posiadaczy smartfona HTC One M8. Producent udostępnił aktualizację oprogramowania, dzięki której możemy cieszyć się systemem operacyjnym Google Android w wersji 5.0 Lollipop.

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

 

Te rewelacje przekazał Jeff Gordon, starszy menadżer ds. globalnej komunikacji w HTC, za pośrednictwem serwisu Twitter. Google Android 5.0 Lollipop dla HTC One M8 jest już dostępny w Europie, także w Polsce W tej chwili soft mogą pobrać tylko posiadacze urządzeń kupionych w wolnej sprzedaży, nie u operatora. Lollipop można pobrać bezpośrednio z poziomu telefonu – za pośrednictwem kanału OTA (Over-The-Air). Oprogramowanie waży aż 780 MB, więc radzimy skorzystać z sieci WiFi.

 

Użytkownicy po zainstalowaniu Androida 5.0 Lollipop mogą korzystać z wszystkich nowych funkcji, m.in. material design, centrum powiadomień, ekran blokady, obsługa wielu aplikacji, wyszukiwanie w ustawieniach oraz nowy algorytm do oszczędzania energii.

 

Pobrał już ktoś z Was Androida 5.0 Lollipop na HTC One M8? Jakie wrażenia?

 

źródło: Twitter/własne


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x