Plus poinformował o przedłużeniu promocji, zgodnie z którą połączenia na Białoruś są tańsze. Jakiś czas temu najwięksi polscy operatorzy zdecydowali o obniżeniu cen połączeń do naszych wschodnich sąsiadów w związku z panującą tam trudną sytuacją polityczną, ale też komunikacyjną.

Tańsze połączenia na Białoruś w sieci Plus – do kiedy potrwają?

plus tańsze połączenia na białoruś

Wczoraj informowaliśmy o tym, że Play przedłuża promocję związaną z połączeniami na Białoruś. Choć obniżone ceny miały obowiązywać do 15 września, Fioletowy operator przedłużył promocję do końca tego miesiąca. Plus postąpił bardzo podobnie. W tej sieci również pierwotnie obniżone ceny miały obowiązywać do 15 września, po zmianie zasad – do 30 września.

Przypomnijmy, ile klienci Plusa zapłacą za połączenia na Białoruś. Obniżona stawka to 1 zł brutto za minutę połączenia. Niższa cena dotyczy ofert abonamentowych, które weszły na rynek od lutego 2018 r., MIX oraz na kartę. Co ważne, nowa stawka obejmuje do 1000 minut na połączenia z maksymalnie 5 białoruskimi numerami. Jak kształtował się cennik połączeń na Białoruś w Plusie przed wprowadzeniem promocji? Cena za minutę połączenia z numerami białoruskimi dla klientów ofert abonamentowych wynosiła 1,85 zł brutto, a dla ofert na kartę 2,02 zł.

Czytaj także: Policja ścigała Teslę prowadzoną przez Autopilota, bo kierowca… spał

Szczegóły dotyczące obniżonej stawki na połączenia na Białoruś dla klientów Plusa znajdują się w regulaminie promocji.

źródło: informacja prasowa

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Mateusz Nowak

Student dziennikarstwa i komunikacji społecznej, interesują go nowe technologie, a także kwestie społeczne i polityczne. W wolnym czasie czyta, słucha muzyki (głównie hip-hop) lub ćwiczy na siłowni.