Wygląda na to, że już wkrótce zobaczymy oficjalnie nieco odświeżoną wersję HTC Hero. Dzisiaj chiński portal 8080.net opublikował zdjęcia najnowszego HTC z Androidem. Póki co wiadomo, że Hero200 – (bo taką ma nazwę kodową) będzie wyposażony w procesor Qualcomm® 528 MHz, 512MB ROMu, 288MB RAMu oraz aparat o rozdzielczości 5MPx. Nietrudno zauważyć, że taką samą specyfikację techniczną ma dobrze nam znany bohater.

Hero200 tak samo jak zwykły Hero wyposażony jest w nakładkę HTC Sense. A więc z informacji którymi dysponujemy wygląda na to, że różnice są tylko w wyglądzie – posiada całkiem nową obudowę oraz konstrukcję bez charakterystycznego zagięcia na końcu.
Hero200 ma być amerykańską wersją HTC Hero. Prawdopodobnie już niedługo ma się pojawić w u operatora Sprint.

Czy zobaczymy go w Polsce? Póki co nic nie wiadomo. Jednak do tej pory Plus GSM nie posiada żadnego Androida w swojej ofercie… 🙂
Według Was to lepsza czy gorsza wersja Hero?

Poniżej znajduje się link do źródła wycieku wraz ze zdjęciami.
8080.net

Skomentuj na Największym Polskim Andorid Forum

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Jakub Bereziewicz

Z wykształcenia finansista/manager - studiował na SGH, NUS, LSE, Harvard University oraz Tsinghua University. Prywatnie - od dwunastu lat pasjonat mobilnych technologii. Developer Symbiana UIQ, użytkownik Androida od czasów HTC Dream (G1).