ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Realme AIoT

Nowe smartfony Realme zmierzają do Europy, a z nimi kolejny smartwatch

Autor: Bartosz Szczygielski Kategoria: Newsy

Nowe smartfony Realme, które dopiero co miały swoją premierę, pojawią się niebawem na naszym rynku. Takie zapowiedzi mogliśmy usłyszeć na prezentacji firmy, która odbyła się na IFA 2020 w Berlinie. Jednak oprócz telefonów, firma planuje wprowadzić na europejski rynek bardzo dużo nowych produktów, które smartfonami nie są. Co nas czeka?

Nowe smartfony Realme

Nowe smartfony Realme

Ostatnio swoją premierę miały Realme 7 oraz jego wersja Pro i te sprzęty pojawią się na europejskim rynku już niebawem. To jednak nie wszystko, bo firma zdecydowała się na „dorzucenie” kilku innych modeli. Nie jest jeszcze sprecyzowane, kiedy nowe smartfony Realme trafią na rynek, ale zapewne tego dowiemy się już niebawem.

  • Realme seria C – modele C11 (juz w sprzedaży), C12 oraz C15
  • Realme seria Narzo – modele Narzo 10, Narzo 10A, Narzo 20
  • Realme seria 7 – modele 7 oraz 7 Pro
  • Realme seria X – modele X7 oraz X7 Pro
Nowe smartfony Realme
Nowe smartfony Realme
Nowe smartfony Realme

Zobacz też: Bezprzewodowe Android Auto na wyciągnięcie ręki.

Realme Watch S Pro

Realme Watch S Pro
Realme Watch S Pro

Kolejny smartwatch od Realme będzie dość mocno różnił się od tego, co firma ma już w swojej ofercie. Największa zmiana to sam wygląd, bo pojawi się okrągła koperta. Wyświetlacz także ma być znacznie lepszy, gdyż Realme Watch S Pro ma być wyposażony w AMOLED-a. Urządzenie będzie także wodoodporne, a co ciekawe, może mieć też obrotowy pierścień. Sprzęt pojawi się także w Europie, ale na więcej informacji o nim, trzeba jeszcze poczekać.

Słuchawki oraz produkty do domu

Realme zamierza także wprowadzić na europejski rynek także nowe bezprzewodowe słuchawki Bud Wireless Pro. Oprócz tego firma zamierza wprowadzić szereg produktów, które będą uzupełnieniem ekosystemu. Wśród nich znajdą się smart TV o przekątnej 55 cali, żarówka czy kamera 360 stopni. Do tego dojdą także zamki do drzwi, projektory, powerbanki czy odkurzacze. I wszystko będzie można podłączyć pod jedną, domową sieć. Na razie to jedynie zapowiedzi tego, co ma się pojawić, ale może to być miła alternatywa dla produktów od np. Xiaomi.

Źródło: Realme / XDA-Developers

Sprawdź najnowsze wpisy