Aktualnie Spotify nie działa poprawnie. Najpopularniejszy muzyczny serwis streamingowy na rynku boryka się z poważną awarią, bo piosenki nie chcą się odtwarzać lub w najlepszym wypadku grają tylko kilka sekund. Problemy odnotowują osoby korzystające z darmowej wersji usługi, jak i planu Premium. Usterka jest globalna – dotyczy użytkowników z całego świata.

Spotify nie działa – co robić?

Spotify nie działa

Ze tytułowej usługi korzysta wiele milionów osób. W mediach społecznościowych można zobaczyć wysyp komentarzy od sfrustrowanych użytkowników, którzy piszą, że Spotify nie działa. Na szczęście firma jest już świadoma problemów i cały czas pracuje nad ich rozwiązaniem. Przeciętny Kowalski nie jest w stanie nic zrobić – każdy musi się uzbroić w cierpliwość. Nie wiadomo dokładnie, kiedy awaria Spotify przejdzie do historii, choć zapewne w ciągu kilku najbliższych godzin.

Zobacz także: Podcasty na Spotify biją rekordy popularności wśród polskich słuchaczy

To nie pierwszy raz, kiedy ulubiony serwis streamingowy wielu osób nie funkcjonuje poprawnie. Ostatnia duża awaria miała miejsce w lipcu, kiedy to możliwości odsłuchiwania utworów zostali pozbawieni posiadacze iPhone’ów i iPadów. Trzeba jednak przyznać, że wpadki zdarzają się każdemu i nie ma co się przesadnie złościć. Skoro na razie Spotify nie działa, za darmową alternatywę można wziąć YouTube’a. Co prawda słuchanie muzyki na portalu Google nie jest tak wygodne, jak w opisywanej usłudze, ale cóż – trzeba sobie jakoś radzić. Trzymajmy kciuki, by firma szybko uporała się z problemami.

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.