Motorola to bardzo lubiana firma, która skupia się głównie na smartfonach z niskiej i średniej półki wydajnościowej. Producent regularnie wydaje na rynek nowe urządzenia, a wszystko wskazuje na to, że już niedługo zadebiutują Moto G9 Plus i Moto E7 Plus. Dziś poznaliśmy oficjalny wygląd obu smartfonów. Zdecydowanie mogą się podobać.

Wygląd Moto G9 Plus i Moto E7 Plus – jak prezentują się nadchodzące smartfony Motoroli?

Motorola Moto E7 Plus będzie urządzeniem budżetowym, a Moto G9 Plus smartfonem ze średniej półki wydajnościowej. Oficjalne rendery obu modeli udostępnił dziś niezastąpiony Evan Blass, czyli człowiek znany ze swoich „wtyków w branży”. Doniesienia mężczyzny sprawdziły się już setki razy, więc nie mamy podstaw, by sądzić, że tym razem będzie inaczej. Co ciekawe, kilka dni temu do Sieci zawitały zdjęcia Moto E7 Plus, które znacząco odbiegają od opisywanych renderów. Można więc wyciągnąć wniosek, że są fałszywe albo przedstawiają inny smartfon Motoroli, który dopiero trafi na rynek.

Zobacz także: Wygląd ZTE Axon 20 5G na oficjalnym renderze – ekran wolny od wycięć!

Oba urządzenia prezentują się dość standardowo i jednocześnie bardzo charakterystycznie dla tytułowej firmy. Według poprzedni doniesień wewnątrz Moto E7 Plus znajdzie się m.in. Snapdragon 460 i bateria o pojemności 5000 mAh. Moto G9 Plus z kolei mają wyróżnić 4 GB RAM-u, 128 GB pamięci wbudowanej i akumulator o pojemności 4700 mAh z szybkim ładowaniem 30 W. Na razie nie wiadomo dokładnie, kiedy zadebiutują opisywane smartfony.

Źródło: GSMArena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.