Motorola ostrożnie podchodzi do mobilnego rynku, odkąd została przejęta przez Lenovo. Niemniej to wcale nie oznacza, że nie znajdziemy w portfolio Amerykanów ciekawych modeli. Ostatnim, świetnym przykładem jest Motorola Edge, która wyróżnia się i sama w sobie jest udanym smartfonem. Niemniej to propozycja z wyższej półki, a pamiętajmy, że ten producent dzisiaj może pochwalić się udanymi produktami dla mniej wymagających. Taka też będzie Moto E7 Plus, której specyfikacja i wygląd trafiły do Sieci.

Motorola Moto E7 Plus idzie utartą, ale właściwą ścieżką, patrząc na specyfikację

motorola moto e7 plus specyfikacja wyglad

Niezastąpiony Evan Blass przedstawił powyższą grafikę, która wskazuje na kluczowe aspekty Moto E7 Plus. Nie zabraknie dużego akumulatora i unowocześnionego aparatu. O ile Night Vision zapewne odnosi się do trybu nocnego, tak matryca 48 MPx może stanowić pewien powiew świeżości w tej klasie urządzeń. W końcu pamiętajmy, że jest to budżetowa propozycja. Z ujawnionych wcześniej informacji możemy dodać, że tym razem Motorola porzuci MediaTeka na rzecz Snapdragona 460. Układ ten został zaprezentowany na początku roku i wprowadza najnowsze technologie do tańszych urządzeń (np.: Wi-Fi 6, Bluetooth 5.1).

W kwestii wyglądu Moto E7 Plus zbliży się do swojego rodzeństwa. Duży plus dla Motoroli za zastosowanie USB-C – najwyższy czas!

Zobacz też: Philips OLED – połączenie Androida i sztucznej inteligencji w telewizorze.

Dla przeciwwagi taniej Moto E7 Plus czekamy również na RAZR 5G, której termin premiery zostały już ogłoszony. W przypadku tytułowego modelu jeszcze nie możemy wskazać, kiedy firma zdecyduje się go ujawnić. Z racji, że poprzednik został pokazany we wrześniu zeszłego roku, to równie dobrze premiera Moto E7 Plus może odbyć się na dniach. Niekoniecznie w ramach wielkiego wydarzenia.

Źródło: GSM Arena, Evan Blass

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.