ZTE Axon 11 SE 5G

Wygląd ZTE Axon 20 5G na oficjalnym renderze – ekran wolny od wycięć!

1 minuta czytania
Komentarze

ZTE to bardzo lubiany, choć niekoniecznie przesadnie popularny producent urządzeń mobilnych z Androidem. Jakiś czas temu firma poinformowała, że jest już gotowa, by pokazać światu smartfon z aparatem pod ekranem. Wczoraj z kolei poznaliśmy jego datę premiery, a dzisiaj do Sieci trafił oficjalny render przedstawiający wyczekiwany sprzęt. W jego ekranie nie uświadczymy żadnego wycięcia.

Wygląd ZTE Axon 20 5G – ekran smartfona robi wrażenie

Wygląd ZTE Axon 20 5G

ZTE Axon 20 5G będzie pierwszym smartfonem z aparatem pod ekranem, który trafi do sprzedaży. Jego specyfikację oraz wygląd poznaliśmy już wcześniej, jednak jeśli chodzi o aspekty wizualne, to na poprzednich grafikach ekran urządzenia był cały czarny, przez co nie można było jednoznacznie ocenić, jak się prezentuje. Dzisiejszy i przede wszystkim oficjalny render pokazuje wyświetlacz urządzenia w pełnej okazałości. Jak można zobaczyć powyżej, próżno szukać tu jakichkolwiek wycięć.

Zobacz także: MediaTek prezentuje procesor Dimensity 800u – zapełni on pewną poważną lukę w ofercie producenta

Górna ramka w zasadzie nie istnieje – w oczy rzuca się tylko dolna, choć też nie jest przesadnie duża. Mimo iż ekran ZTE Axona 20 5G zdecydowanie może się podobać, tak nie wiadomo, jak będzie działać zatopiony w nim aparat. Nie ma jednak co gdybać, bo urządzenie zostanie oficjalnie zaprezentowane już za kilkanaście dni, a dokładnie 1 września. Tę datę warto zapisać w kalendarzu. Czekacie na premierę? Koniecznie dajcie znać w sekcji komentarzy znajdującej się poniżej!

Źródło: GSMArena

Motyw