Motorola to bardzo lubiany producent, który stosunkowo często wydaje na rynek nowe urządzenia. W zeszłym roku firma pokazała światu model RAZR, będący dość nietypowym składanym smartfonem. Sprzęt został przyjęty bardzo ciepło, mimo astronomicznej ceny. Jego następca wydawał się więc być jedynie kwestią czasu. Teraz wiemy już, kiedy zadebiutuje Motorola RAZR 2. Tę datę warto zapisać w kalendarzu.

Data premiery Motoroli RAZR 2 przestała być tajemnicą

motorola razr 2 5g 2020 zaproszenie termin premiery

Przecieki o Motoroli RAZR 2 pojawiają się już od dłuższego czasu. Ostatnio do Sieci trafiły jej pierwsze zdjęcia, a wcześniej dowiedzieliśmy się, że m.in. ma mieć ekran większy od poprzednika i może zadebiutować pod koniec roku. Cóż, jeśli 9 września pasuje do definicji „pod koniec roku”, to można powiedzieć, że podlinkowane doniesienie się potwierdziło, bo właśnie tego dnia zadebiutuje Motorola RAZR 2. Licząc od dzisiaj, do jej premiery pozostało tylko 27 dni.

Zobacz także: Huawei z własną fabryką procesorów – technologicznie będzie w poprzedniej epoce

Podana data widnieje na zaproszeniach, które firma rozesłała do mediów. Po RAZR 2, RAZR 2020, RAZR 5G czy jakkolwiek inaczej będzie się nazywać nadchodzący „składak” Motoroli, można się spodziewać m.in. Snapdragona 765G, 8 GB RAM-u, 256 GB pamięci wbudowanej i lepszego od poprzednika aparatu. Po wyjęciu z pudełka smartfon ma działać pod kontrolą Androida 10. Jeśli chodzi o jego cenę, to na razie nic nie wiadomo, choć z pewnością nie będzie tanio. Mając na uwadze kwotę, jaką trzeba było zapłacić w Polsce za zeszłoroczną Motorolę RAZR, na mniej niż 7 tysięcy złotych raczej nie ma co liczyć.

Źródło: GSMArena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.