Motorola razr

Motorola razr 2 może zadebiutować pod koniec roku

Newsy

Motorola razr zadebiutowała pod koniec zeszłego roku. Trzeba uczciwie przyznać, że jest to naprawdę wyjątkowy smartfon, który od razu rzuca się w oczy. Urządzenie zostało przyjęte bardzo ciepło, więc nikogo nie powinien dziwić fakt, że producent ma w planach wypuszczenie jego następcy. Wygląda na to, że Motorola razr 2 trafi na sklepowe półki jeszcze w tym roku.

Motorola razr 2 – kiedy premiera kolejnego „składaka” od lubianego producenta?

Motorola razr

Reanimacja kultowej Motoroli razr okazała się strzałem w dziesiątkę, bo fani wprost pokochali nowe wcielenie tego smartfona. Dla osób, które nie mogą się już doczekać jego następcy, mam dobre wieści. Otóż według słów Thibaulta Doussona, dyrektora generalnego Lenovo w Południowej Afryce, firma ma w planach kolejną odsłonę razr i co najciekawsze, smartfon ma zadebiutować już we wrześniu bieżącego roku. Mężczyzna zdradził tę informację w podcascie Reframed Tech.

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

Zobacz także: [Promocje dnia] Smartfon Huawei Mate 30 Pro, laptop Lenovo Legion Y540-17, smartwatch Huami Amazfit Bip i więcej w fantastycznych cenach!

Nie da się ukryć, że zeszłoroczna Motorola razr nie była idealna, bo smartfon miał swoje wady. Wszystko wskazuje na to, że jej następca zostanie znacznie bardziej dopracowany i pozbawiony problemów wieku dziecięcego. Na chwilę obecną jest jeszcze za wcześnie, aby powiedzieć, czym dokładnie wyróżni się Motorola razr 2. Pod koniec warto jeszcze wspomnieć, że na chwilę obecną lepiej nie brać opisywanych informacji za pewnik, mimo że pochodzą od dyrektora generalnego Lenovo. W przeszłości bowiem wielokrotnie zdarzało się, że wysoko postawieni pracownicy danych firm po prostu się mylili.

Źródło: PhoneArena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x