Kolejna przydatna opcja ma zachęcić do korzystania z Inboxa

Newsy

Inbox-by-Google

 

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

Ilu ludzi, tyle opinii na temat Inboxa. Mimo niezbyt pochlebnych wypowiedzi na temat aplikacji, Google stara się w niej poprawić co tylko może.

 

Ostatnio dostaliśmy ciekawą opcję mającą zapobiec wysyłaniu niechcianych bądź niedokończonych maili. Do dziesięciu sekund po kliknięciu przycisku „Wyślij” mamy możliwość cofnięcia tej konkretnej akcji, aby wiadomość wróciła do nas jeszcze przed przeczytaniem jej przez odbiorcę.

 

W najbliższym czasie Inbox dostanie jeszcze kilka przydatnych dodatków w postaci np. integracji z Dyskiem. Google próbuje naprawić błędy i zachęcić użytkowników do korzystania z Inboxa, a czy coś z tego wyjdzie, przekonamy się niebawem.

 

Źródło: Reddit


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x