Nowości w aktualizacji dla LG Swift 3D

Newsy

LG-Optimus-3D-600x360

Nawet osoby podchodzące do wszelkich zapewnień LG o rychłych aktualizacjach bardzo sceptycznie (jak autor tego wpisu) muszą chyba uwierzyć, że prace nad Androidem 2.3 dla LG Optimus/Swift 3D faktycznie trwają, a zapowiadany termin 21 listopada rzeczywiście zostanie dotrzymany. Na forum xda-developers zaczęły pojawiać się pierwsze wycieki oryginalnych ROMów v20D dla Optimusa 3D.

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

optimus_update_4optimus_update_1

Poza oczywistymi korzyściami, jakie przyniesie aktualizacja systemu do Gingerbreada – lepszą optymalizacją systemu, usunięciem błędów, pełną obsługą nowych aplikacji (np. wideorozmów w Google+) i – miejmy nadzieję – poprawieniem żywotności baterii system wprowadzi kilka nowości przygotowanych specjalnie przez LG.

Pierwszą z nich będzie nowe oprogramowanie do obsługi anteny i łączności. Teraz telefon będzie w stanie wykorzystać pełną prędkość oferowaną przez HSPA+ czyli do 21Mbps, oczywiście tylko tam, gdzie infrastruktura sieci komórkowej na to pozwala (a więc w Polsce – jeszcze chyba długo nie).

Kolejna nowość dotyczy nagrywania treści 3D. Ma zostać poprawione kodowanie, co wyeliminuje denerwujące, pojawiające się czasami podczas nagrywania przycinanie. Dodatkowo zostanie wprowadzona stabilizacja obrazu podczas nagrywania tak w 3D, jak i 2D, oraz możliwość łatwej konwersji trójwymiarowych filmów na nagrania „płaskie”.

optimus_update_3 optimus_update_2

Ostatnią, najciekawszą nowością jest aplikacja do edycji filmów, obsługująca zarówno filmy 2D, jak i 3D. Program przypomina uproszczoną wersję Movie Studio dla tabletów z Honeycombem – umożliwia przycinanie filmów, dodawanie muzyki oraz zdjęć do nagrań.

Dodatkowo smartfony, które nie otrzymały wcześniej aktualizacji v10j będą mogły korzystać z wprowadzonego z tą wersją konwertera gier 3D.

Wiele nagrań prezentujących działanie tego systemu zostało z YouTube usuniętych, ale kilka jednak się zachowało. Jedno z nich znajdziecie poniżej:

{youtube}Ja4e8eKxxZo{/youtube}

Z ostatecznym zadeklarowaniem się w sprawie aktualizacji swoich modeli do ICS LG nadal ma problem. Na razie jednak wszyscy trzymajmy kciuki za terminową i udaną aktualizację topowych modeli z serii Swift do Androida 2.3.5.

źródło: pocketnow.com 


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x