CES 2021 tylko online

Zmiana planów względem targów CES 2021 – upada ostatni bastion normalności

Newsy

CES to jedna z największych corocznych konferencji technologicznych na świecie. Jest to punkt startowy dla wielu firm technologicznych, które w jej trakcie prezentują swoje najnowsze innowacje na nadchodzący rok. Jest to swoisty raj dla branżowych mediów. Niezwykle istotne dla nich i twórców wynalazków jest to, aby media były na miejscu. Ich przedstawiciele mogli zapoznać się z gadżetami i zadawać pytania. Niestety, okazuje się, że ten etap, przynajmniej na jakiś czas mamy już za sobą.

CES 2021 tylko online

CES 2021 tylko online

Organizatorzy obiecywali, że targi CES 2021 odbędą się zgodnie z planem, jednak z uszanowaniem zasad bezpieczeństwa. No cóż, targi nie zostały odwołane, jednak ich fani i tak mają powody do narzekania. Stowarzyszenie Technologii Konsumenckich (CTA) ogłosiło, że edycja Consumer Electronics Show (CES) w 2021 roku będzie miała charakter w pełni cyfrowy. Zmiana decyzji ma miejsce związku z tym, że nowe przypadki Covid-19 w USA pojawiają się w rekordowym tempie. Nic nie wskazuje na to, aby koniec pandemii był widoczny na horyzoncie. Decyzja ta więc wynika jedynie z przyczyn bezpieczeństwa i jest przez to w pełni zrozumiała.

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

Zobacz też: Google pozwoli swoim pracownikom znacznie dłużej pozostać w domach

Gary Shapiro, prezes i dyrektor generalny CTA, powiedział, że po prostu nie jest możliwe bezpieczne zebranie dziesiątek tysięcy ludzi w Las Vegas, aby spotkać się i prowadzić interesy osobiście. 

Przejście na w pełni cyfrową platformę w 2021 roku pozwoli nam dostarczyć unikalne doświadczenie, które pomoże naszym wystawcom nawiązać kontakt z dotychczasową i nową publicznością.

— Stwierdził.

Pocieszające jest to, że targi mają powrócić w dawnej formie zaraz po okiełznaniu pandemii. Miejmy nadzieję, że zobaczymy je już w 2022 roku. 

Źródło: TechSpot


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x