Asus jest jednym z tych producentów, który skupia się na specjalnych smartfonach, skierowanych do konkretnej grupy odbiorców. Seria telefonów dla graczy, ROG Phone, jest tego idealnym przykładem. Przez wielu uważana za najlepszą w swojej klasie, niedługo otrzyma kolejnego zawodnika, czyli tytułowego ROG Phone 3. Część jego specyfikacji już poznaliśmy za sprawą certyfikacji w TENAA. Pojawiły się też niskiej jakości zdjęcia, więc… teraz poznajmy jego wygląd w szczegółach. Niezastąpiony Evan Blass dostarczył kolejne materiały przed właściwą premierą.

Wygląd ROG Phone 3 pokazuje, że Asus nie zamierza wprowadzać drastycznych zmian

Jedno jest pewne – Asus nie kombinuje i nie chce drastycznie odmieniać wyglądu swojej serii ROG Phone. Od samego początku tylko detale są zmieniane i nie inaczej jest tym razem. Pojawia się trzeci aparat, którym wciąż towarzyszy charakterystyczne logo i specjalny wylot powietrza. Naturalnie nietrudno będzie odróżnić ROG Phone 3 od ROG Phone 2, ale wizja wciąż jest ta sama. Z przodu wyświetlacz nadal pozostaje bez wycięć, choć już jest mniej elementów wyróżniających, jak na przykład maskownice głośników stereo. Czy całość może się podobać? Na pewno, ale też kluczowe w tej serii są dodatki i akcesoria, które dodatkowo sprawiają, że nie jest to smartfon dla graczy tylko z nazwy.

Zobacz też: Gmail zmienia swój wygląd – kolejna integracja usług.

Asus ROG Phone 2 to niewątpliwie jeden z moich ulubionych smartfonów poprzedniej generacji, więc z dużym zaciekawieniem czekam na ROG Phone 3. Wygląd nie zapowiada rewolucji, ale nie tego oczekuje się od urządzeń, które uchodzą za wzór w swojej klasie. Premiera tego smartfona jest już tuż za rogiem, bo nowy model poznamy prawdopodobnie 22 lipca.

Źródło: GSM Arena, Evan Blass

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.