HBO GO to jeden z najpopularniejszych serwisów streamingowych na świecie, który ma w swojej ofercie wiele przeróżnych filmów i seriali. Nie jest tajemnicą, że platforma bardzo często aktualizuje zawartość swojego portfolio, często uzupełniając je o nowe produkcje, a także niekiedy usuwając lub planując kasację konkretnych tytułów na później. Dzisiaj na HBO GO dodano garść nowości, ale także zaplanowano usunięcie jednego filmu na późniejszy termin. Z pełnym zestawieniem wszystkich tytułów można się zapoznać w dalszej części niniejszego tekstu.

Aktualizacja oferty HBO GO – czwartek, lipiec 2020

hbo go orange flex

Niemal każdego dnia na HBO GO pojawiają się jakieś nowości. Dzisiejszy nie jest wyjątkiem, bo do serwisu zawitało kilka ciekawych tytułów. Nie ma sensu przedłużać, więc od razu przejdźmy do konkretów. Ich pełne zestawienie prezentuje się następująco:

  • Banksy: Sztuka wyjęta spod prawa / Banksy and the Rise of Outlaw Art (2020) [+ audio, + napisy] – gatunek: dokumentalny, kraj pochodzenia: Wielka Brytania
  • W domu (2020) [14 odcinków] [+ audio, + 9 napisy] – gatunek: krótkometrażowy, kraj pochodzenia: Polska
  • Giganci ze stali / Real Steel (2011) – gatunek: Sci-Fi, kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone

Zobacz także: [Promocje dnia] Smartfony Xiaomi Mi 10, Motorola Edge, słuchawki bezprzewodowe Bose SoundSport Free i więcej super okazji!

Dodano dzisiaj trzy nowości, co nie jest przesadnie ciekawym wynikiem, ale cóż – mogło być gorzej. Pod koniec warto jeszcze wspomnieć, że już 29 lipca HBO GO opuści film pod tytułem „Hotel Mumbaj”. To by było na tyle w dzisiejszej aktualizacji oferty tytułowej platformy.

Źródło: Upflix

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.