Samsung ma w swojej ofercie wiele przeróżnych smartfonów. Już wkrótce na rynek trafi wyczekiwana rodzina Galaxy Note20 – wczesne plotki sugerowały, że razem z nią zadebiutuje składany Galaxy Z Fold 2. Później doszły nas słuchy, że „składak” ujrzy światło dzienne nieco później. Najnowsze doniesienia z kolei sugerują, że Galaxy Z Fold 2 jednak zostanie zaprezentowany na zbliżającej się wielkimi krokami konferencji Unpacked.

Data premiery Samsunga Galaxy Z Fold 2 – kiedy zadebiutuje wyczekiwany składany smartfon?

Bateria w Samsung Galaxy Fold 2

Składany Samsung Galaxy Z Fold 2 zapowiada się bardzo interesująco i wygląda na to, że zadebiutuje bez wad poprzednika. A skoro o debiucie mowa, to niedawno mówiło się, że urządzenie jednak nie zostanie zaprezentowane razem z rodziną Galaxy Note20 na konferencji Unpacked, która odbędzie się już 5 sierpnia. Teraz Ross Young, założyciel i CEO Display Supply Chain Consultants poinformował, że według jego zaufanych źródeł Galaxy Z Fold 2 wbrew wcześniejszym doniesieniom zostanie pokazany na wspomnianym wydarzeniu. Jednocześnie mężczyzna zaznaczył, że sprzęt może trafić na sklepowe półki dopiero pod koniec października.

Zobacz także: Zawieszone konto na Netflix – oszuści robią się coraz sprytniejsi

Max Weinbach, redaktor XDA-Developers, znany ze swoich „wtyków w branży” również potwierdził, że Galaxy Z Fold 2 ujrzy światło dzienne już na początku sierpnia. Z kolei Ice Universe, kolejny „wtajemniczony” dodał na Twitterze, że według jego źródeł opisywany sprzęt będzie można kupić w Chinach od 20 września. Przytoczona przez Younga końcówka października dla pozostałych zakątków świata wydaje się zatem być bardzo realna.

Źródło: GSMArena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.