Premiera Galaxy Note 20

Premiera Galaxy Note 20 potwierdzona – gdzie i kiedy będzie można ją oglądać?

2 minuty czytania
Komentarze

Premiera Galaxy Note 20 od Samsunga została potwierdzona i producent zaczął już zapraszać na swoje wydarzenie. Wprawdzie nie oznacza to, że na 100 procent się ono odbędzie. Tak było w przypadku Google, które przeniosło swoją premierę Android 11 Beta ze względu na wydarzenia w Stanach Zjednoczonych. Miejmy nadzieję, że tym razem do przesunięcia nie dojdzie.

Premiera Galaxy Note 20

Mówiło się o tym, że premiera Galaxy Note 20 odbędzie się 5 sierpnia i tak też się stanie. Samsung umieścił już stosowne zaproszenie na swoich kanałach social media, a fanom producenta pozostaje jedynie czekać. I niby wszyscy wiedzą, że zobaczymy właśnie nową wersję smartfona Note, to Samsung pozostaje przy swoim nazewnictwie i nazywa wydarzenie Galaxy Unpacked. O której będzie można je zobaczyć? Sprzęty zostaną zaprezentowane 5 sierpnia o godzinie 16 naszego czasu. Co ważne, całe wydarzenie będzie transmitowane on-line. Prawdopodobnie także bez udziału publiczności, co jest oczywiście następstwem sytuacji z koronawirusem.

Samsung Unpacked będzie można oglądać na stronie producenta, ale najprawdopodobniej także na jego kanale na YouTube. Warto tutaj przypomnieć, że mogliśmy spojrzeć już na zdjęcia nowego Samsunga Galaxy Note 20 Ultra, które przez przypadek pojawiły się na stronie firmy. Zobaczyliśmy tylko tył urządzenia, ale za to w innym kolorze, niż można się było tego spodziewać. Samsung zapewne szykuje kilka niespodzianek dla swoich fanów. Premiera poprzednich flagowców, czyli tych z serii S, odbyła się tuż przed wybuchem epidemii.

Zobacz też: Szybkie łądowanie – fakty i mity.

Samsung musi się teraz wykazać, by mocniej przekonać użytkowników smartfonów do tego, by ci kupili nowy telefon. Pandemia sprawiła, że wiele osób wstrzymało się z zakupem, bo zwyczajnie miało inne wydatki. Zobaczymy, czy Galaxy Note 20 przekona ich do wydania pieniędzy.

Źródło: Samsung

Motyw