Subskrypcja TVN24 GO, a konkretnie płatność za nią, nie musi oznaczać dodatkowych formalności dla klientów T-Mobile. Dzięki współpracy operatora z TVN Discovery Polska opłatę za możliwość korzystania z platformy newsowej można przypisać do swojego rachunku w T-Mobile.

Subskrypcja TVN24 GO na rachunku w T-Mobile – jak to działa?

subskrypcja tvn24 go t-mobile

Opcja przygotowana przez T-Mobile i TVN Discovery Polska jest skierowana do klientów indywidualnych operatora, którzy posiadają abonament na usługi telefoniczne. Wystarczy założyć konto na platformie TVN24 GO, znaleźć interesującą nas opcję subskrypcji, a następnie wybrać płatność za pośrednictwem T-Mobile. Kolejny krok to podanie swojego numeru telefonu, na który otrzymamy SMS z kodem potrzebnym do weryfikacji. Po jej przejściu możemy już korzystać z zasobów platformy, a opłata zostanie doliczona do kolejnego rozliczenia z operatorem. Integrator techniczny nowego rozwiązania to Digital Virgo.

TVN24 GO to internetowa platforma newsowa. Można z niej korzystać np. na smartfonie, wykorzystując aplikację mobilną. TVN24 GO pozwala oglądać na żywo stacje TVN24 oraz TVN24 BiS. W zasobach serwisu znajdziemy także dodatkowe materiały live, bibliotekę programów publicystycznych oraz treści na żądanie. Jeśli przegapiliśmy interesujący nas moment, nagrania z kanałów informacyjnych można przewijać do 7 dni wstecz. Materiał na żywo można natomiast cofnąć do 2 godzin wstecz. Kolejne funkcje TVN24 GO to kontynuowanie odtwarzania programu, którego oglądanie rozpoczęliśmy na innym urządzeniu, oraz personalizacja pod użytkownika – otrzymuje on najistotniejsze newsy z interesujących go dziedzin.

Czytaj także: T-Mobile daje 100 zł rabatu na zakup smartfona – jest jeden warunek

Aktualne ceny za dostęp do TVN24 GO to 10 zł za miesiąc lub 100 zł za rok. Regulamin oferty z przypisaniem opłaty do rachunku T-Mobile znajduje się na stronie operatora.

źródło: informacja prasowa

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Mateusz Nowak

Student dziennikarstwa i komunikacji społecznej, interesują go nowe technologie, a także kwestie społeczne i polityczne. W wolnym czasie czyta, słucha muzyki (głównie hip-hop) lub ćwiczy na siłowni.