T-Mobile oferuje vouchery o wartości 100 zł na zakup smartfona – cena wybranego urządzenia będzie zatem finalnie o 100 zł niższa. Promocja dotyczy smartfonów z oferty operatora. Żeby jednak z niej skorzystać, trzeba spełnić pewien warunek.

Komu T-Mobile przyzna 100 zł rabatu na zakup smartfona?

t-mobile 100 zł zakup smartfona

T-Mobile przygotowało promocję z myślą o osobach, które chciały w wakacje kupić nowy telefon. Voucher obniżający cenę sprzętu o 100 zł można zamówić SMS-em lub w aplikacji Mój T-Mobile. Warunek jest jednak następujący: voucher możemy zrealizować, gdy razem ze smartfonem zakupimy w T-Mobile abonament S, M, L lub XL.

Jeśli chcemy otrzymać voucher i nie posiadamy aplikacji Mój T-Mobile, wystarczy wysłać SMS-a o treści HF pod bezpłatny numer 80800. W wiadomości zwrotnej otrzymamy kod rabatowy. Vouchery można zamawiać od piątku 10 lipca do niedzieli 12 lipca do końca dnia. Rabat należy natomiast wykorzystać do środy 15 lipca do końca dnia. Jak wykorzystać voucher? Wystarczy wejść na stronę www.t-mobile.pl i wybrać odpowiedni dla siebie sprzęt oraz plan taryfowy. Kolejny krok to podanie kodu rabatowego. Cena urządzenia automatycznie obniży się o 100 zł. W przypadku, gdy wybrany przez nas sprzęt kosztuje mniej niż 100 zł, jego cena zmieni się na 0,05 zł. Zniżkę na urządzenie można zrealizować również w stacjonarnych punktach sprzedaży T-Mobile.

Czytaj także: Gboard z ciemnym motywem – Google weź się w garść

Promocja jest organizowana w ramach akcji Happy Fridays. Polega ona na tym, że co tydzień w piątek na klientów T-Mobile czekają bonusy dostępne w aplikacji Mój T-Mobile. Są to darmowe pakiety minut, promocyjne paczki internetu i inne prezenty.

źródło: T-Mobile

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Mateusz Nowak

Student dziennikarstwa i komunikacji społecznej, interesują go nowe technologie, a także kwestie społeczne i polityczne. W wolnym czasie czyta, słucha muzyki (głównie hip-hop) lub ćwiczy na siłowni.