ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
OnePlus Nord N10 i N100 zadebiutują w październiku

Lepiej nie mrugaj, bo przegapisz wygląd OnePlus Nord

Autor: Bartosz Szczygielski Kategoria: Newsy

Wygląd OnePlus Nord, czyli nowego smartfona od producenta, został częściowo ujawniony. Częściowo, bo urządzenie zaprezentowano na krótkim materiale promocyjnym, który trafił właśnie do sieci. Przynajmniej tak możemy zakładać, że mówimy o nowym smartofnie, a nie tylko jego makiecie. W końcu urządzenie mamy zobaczyć za tydzień, więc logicznym posunięciem byłoby to, żeby już zacząć kampanię promocyjną.

Wygląd OnePlus Nord

Wygląd OnePlus Nord
Fot. OnePlus Nord

OnePlus wraca trochę do korzeni, a mianowicie ma zamiar wypuścić sprzęt w niższej cenie, ale oferujący naprawdę dużo. Tak przynajmniej można wnioskować po pierwszych przeciekach, które pojawiały się w sieci. Firma potrzebuje takiego urządzenia, bo premiera ich ostatnich flagowców nie przebiegła tak, jak mogła sobie tego życzyć. Wprawdzie urządzenia doskonale się sprzedawały w niektórych miejscach na świecie, to jednak duża część użytkowników narzekała na ich cenę. Potem przez chwilę o OnePlus zrobiło się głośno, bo jeden z filtrów w OnePlus 8 Pro pozwalał na to, by robić zdjęcia „rentgenowskie”.

Premiera nowego smartfona także wywołuje niemałe emocje, a sam wygląd OnePlus Nord dalej jest tajemnicą. Przynajmniej częściowo. Spodziewamy się bowiem tego, że sprzęt będzie miał podwójne wcięcie na kamery do selfie, które znajdzie się w lewym górnym rogu smartfona. Publikując film reklamowy, OnePlus w ogóle nie skupia się na tym, co zazwyczaj. Nie ma tam słowa o wydajności czy możliwościach sprzętu. Dużo za to mówi się o tym, jak bardzo zmienia się nasz świat. Pełno tam „motywujących” treści i widać, że OnePlus obiera trochę drogę Apple. Próbuje sprzedać swój produkt nie jako ten najlepszy, ale jako ten najpotrzebniejszy.

Zobacz też: Gdzie będzie można kupić OnePlus Nord?

Premiera OnePlus Nord ma odbyć się 10 lipca i wtedy powinniśmy się przekonać, co takiego smartfon będzie miał do zaoferowania. Wtedy też poznamy cenę urządzenia, która ma być zachęcająca, a przynajmniej tak zapowiada to sam producent. Cóż, już niebawem się o tym przekonamy.

Źródło: OnePlus

Sprawdź najnowsze wpisy