Wygląd OnePlus Nord, czyli nowego smartfona od producenta, został częściowo ujawniony. Częściowo, bo urządzenie zaprezentowano na krótkim materiale promocyjnym, który trafił właśnie do sieci. Przynajmniej tak możemy zakładać, że mówimy o nowym smartofnie, a nie tylko jego makiecie. W końcu urządzenie mamy zobaczyć za tydzień, więc logicznym posunięciem byłoby to, żeby już zacząć kampanię promocyjną.

Wygląd OnePlus Nord

Wygląd OnePlus Nord
Fot. OnePlus Nord

OnePlus wraca trochę do korzeni, a mianowicie ma zamiar wypuścić sprzęt w niższej cenie, ale oferujący naprawdę dużo. Tak przynajmniej można wnioskować po pierwszych przeciekach, które pojawiały się w sieci. Firma potrzebuje takiego urządzenia, bo premiera ich ostatnich flagowców nie przebiegła tak, jak mogła sobie tego życzyć. Wprawdzie urządzenia doskonale się sprzedawały w niektórych miejscach na świecie, to jednak duża część użytkowników narzekała na ich cenę. Potem przez chwilę o OnePlus zrobiło się głośno, bo jeden z filtrów w OnePlus 8 Pro pozwalał na to, by robić zdjęcia „rentgenowskie”.

Premiera nowego smartfona także wywołuje niemałe emocje, a sam wygląd OnePlus Nord dalej jest tajemnicą. Przynajmniej częściowo. Spodziewamy się bowiem tego, że sprzęt będzie miał podwójne wcięcie na kamery do selfie, które znajdzie się w lewym górnym rogu smartfona. Publikując film reklamowy, OnePlus w ogóle nie skupia się na tym, co zazwyczaj. Nie ma tam słowa o wydajności czy możliwościach sprzętu. Dużo za to mówi się o tym, jak bardzo zmienia się nasz świat. Pełno tam „motywujących” treści i widać, że OnePlus obiera trochę drogę Apple. Próbuje sprzedać swój produkt nie jako ten najlepszy, ale jako ten najpotrzebniejszy.

Zobacz też: Gdzie będzie można kupić OnePlus Nord?

Premiera OnePlus Nord ma odbyć się 10 lipca i wtedy powinniśmy się przekonać, co takiego smartfon będzie miał do zaoferowania. Wtedy też poznamy cenę urządzenia, która ma być zachęcająca, a przynajmniej tak zapowiada to sam producent. Cóż, już niebawem się o tym przekonamy.

Źródło: OnePlus

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Bartosz Szczygielski

Nowymi technologiami zajmuje się od kilku lat. Kiedy o nich nie pisze, to pewnie pisze kolejną książkę. Jeżeli nie pisze kolejnej książki, to pewnie ogląda seriale, a jeżeli nie ogląda seriali, to najprawdopodobniej śpi.