Orange właśnie ogłosiło swój wakacyjny konkurs. Operator przedstawił potencjalnym uczestnikom zadanie do wykonania oraz ogłosił, co można zdobyć. Ilość oraz wartość nagód robi wrażenie.

Wakacyjny konkurs Orange – jak wziąć udział i co dokładnie można wygrać?

wakacyjny konkurs orange

Żeby wziąć udział w konkursie, należy w dniach 1.07.2020 – 31.08.2020 doładować przez internet swój numer w Orange na kartę kwotą min. 5 zł. Można to zrobić np. w aplikacji Mój Orange lub na stronie doladowania.orange.pl.

Kolejny krok to wykonanie zadania konkursowego. Uczestnik musi wejść na stronę wakacjezorange.pl i dokończyć zdanie Wakacje i Orange to doskonała para, ponieważ…, a także podać swój adres e-mail i numer telefonu, który doładowaliśmy zgodnie z zasadami konkursu. Po akceptacji regulaminu i zasad przetwarzania danych osobowych można wysłać zgłoszenie.

Jakie nagrody przygotował operator dla uczestników konkursu? Oto pełna lista:

  • 30 000 zł (nagroda główna)
  • 5x iPhone 11 Pro
  • 10x iPhone 11
  • 20x iPhone 7 Plus 32 GB
  • 300x doładowanie o wartości 30 zł

Zarówno ilość, jak i wartość nagród zachęcają do udziału w konkursie. Za telefony takie jak iPhone 11 i iPhone 11 Pro trzeba w normalnych warunkach zapłacić ok. 3500 – 5000 zł (wiele zależy od konkretnej wersji pamięciowej oraz wybranego sklepu). To bardzo wydajne smartfony, które czeka długie wsparcie aktualizacjami.

Czytaj także: Tidal wystartował ze świetną promocją – 3 miesiące wybranego abonamentu za 3 złote!

Model iPhone 7 Plus może natomiast ucieszyć osobę, która zaczyna swoją przygodę ze smartfonami lub która wykorzystuje telefon do w miarę podstawowych zadań.

źródło: Orange

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Mateusz Nowak

Student dziennikarstwa i komunikacji społecznej, interesują go nowe technologie, a także kwestie społeczne i polityczne. W wolnym czasie czyta, słucha muzyki (głównie hip-hop) lub ćwiczy na siłowni.