Złoty Galaxy Watch 3 można już zobaczyć na pierwszych zdjęciach. Smartwatch Samsunga nie miał wprawdzie jeszcze swojej premiery, ale mogliśmy już z bliska przyjrzeć się temu, jak wygląda. Teraz przyszła pora na kolejną wersję urządzenia. Tym razem w kolorze złotych, choć do prawdziwego złota, trochę mu jednak brakuje.

Złoty Galaxy Watch 3

Złoty Galaxy Watch 3
Fot. Złoty Galaxy Watch 3 / Evan Blass

Widać, że Samsung wraca do korzeni, bo wygląd nowego Galaxy Watch 3 nawiązuje mocno do pierwszej generacji sprzętu. Niektórzy mogli być zawiedzeni tym, jak prezentuje Galaxy Watch Active 2, ale trzeba pamiętać, że to smartwatch typowo sportowy. Klasyczny Watch będzie zegarkiem, który sprawdzi się zarówno w sporcie, jak i w codziennych sytuacjach. Nawet do koszuli czy garnituru będzie go można założyć i powinien wyglądać wtedy w porządku. W sieci pojawiły się właśnie nowe zdjęcia urządzenia, które pokazują jego drugi wariant.

Złoty Galaxy Watch 3 prawdopodobnie pojawi się w rozmiarze koperty 41 mm, ale niewykluczone, że Samsung zdecyduje się także na klasyczne 45 mm. Tutaj widać, że zegarek ma innego rodzaju obrotowy pierścień, bo ten pozbawiony jest wyszczerbień, które pomagają w obsłudze i lepszym chwycie. Sam pierścień ma służyć do obsługi menu zegarka i będzie działał podobnie do tego, co znamy z pierwszej generacji sprzętu. Ostatnie smartwatche od producenta miały jego cyfrową wersję, a spora część z użytkowników liczyła na to, że Galaxy Watch 3 pojawi się z mechanicznym odpowiednikiem. I wygląda na to, że tak właśnie będzie.

Zobacz też: Galaxy A01 Core – co przyniesie smartfon?

Kiedy możemy się spodziewać premiery Galaxy Watch 3? Cóż, tego dalej nie wiadomo. Na zdjęciu można dopatrzyć się daty „środa 22”, co wskazuje na 22 lipca, ale to może być tylko przypadek. Wprawdzie mówiło się o tym, że Galaxy Watch 3 pojawi się jeszcze przed premierą Galaxy Note 20, więc coś może być na rzeczy. Która wersja wam się bardziej podoba?

Źródło: Twitter Evan Blass

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Bartosz Szczygielski

Nowymi technologiami zajmuje się od kilku lat. Kiedy o nich nie pisze, to pewnie pisze kolejną książkę. Jeżeli nie pisze kolejnej książki, to pewnie ogląda seriale, a jeżeli nie ogląda seriali, to najprawdopodobniej śpi.