ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Cyberpunk 2077

Mega promocja – wszystkie gry CD Projekt RED na PC, łącznie z Cyberpunkiem 2077, dostępne za niecałe 260 zł!

Autor: Kacper Kościański Kategoria: Newsy

CD Projekt RED to jedna z najbardziej szanowanych firm produkujących gry wideo na świecie. Studio ma w swoim portfolio m.in. niesłychanie popularną serię Wiedźmin, która rozeszła się w milionach kopii. Oczkiem w głowie polskiego giganta jest teraz jednak Cyberpunk 2077, którego to premiera niestety została niedawno przełożona. Na otarcie łez przez ograniczony czas wszystkie gry autorstwa CD Projekt RED w wersji na PC można kupić w fenomenalnej cenie. To jedna z tych ofert, obok których ciężko przejść obojętnie.

Pakiet gier CD Projekt RED na PC w świetnej cenie – z tej okazji zdecydowanie warto skorzystać!

Cyberpunk 2077

CD Projekt RED wystartował dziś ze świetną przeceną na swojej platformie GOG. W jej ramach można kupić pakiet wszystkich gier studia za dokładnie 259,77 zł. Mowa oczywiście o tytułach w wersji na PC. Pełna lista gier dostępnych w paczce prezentuje się następująco:

  • Cyberpunk 2077
  • Wiedźmin 3: Dziki Gon – Edycja Gry Roku
  • Wojna Krwi: Wiedźmińskie opowieści
  • Wiedźmin 2: Zabójcy Królów – Edycja rozszerzona
  • Wiedźmin – Edycja rozszerzona
  • Wiedźmin Gra przygodowa

Zobacz także: Wiemy, kiedy możemy się spodziewać premiery Apex Legends na smartfonach

Wartość tych tytułów osobno znacząco przewyższa cenę zestawu, który można nabyć w sklepie GOG. Jakby tego było mało, po zakupie pakietu otrzymamy także kilka kodów rabatowych (-35% do CDPR Merch Store, -20% do J!NX i – 25% do Dark Horse / Things From Another World). Promocja jest ograniczona czasowo i trwa jedynie do 4 lipca do godziny 19:00, więc zainteresowanym radzę się pospieszyć. Skusicie się? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: GOG

Sprawdź najnowsze wpisy