Cyberpunk 2077 to jedna z najbardziej wyczekiwanych gier tego roku. Za produkcję odpowiada cenione studio CD Projekt RED, które ma na swoim koncie fenomenalną serię Wiedźmin. Premiera potencjalnego hitu z Keanu Reevesem jako Johnnym Silverhandem miała się odbyć już we wrześniu, jednak niestety gra trafi do sklepów trochę później. CD PROJEKT RED właśnie poinformował, że Cyberpunk 2077 doczekał się kolejnej „obsuwy”.

Premiera Cyberpunk 2077 opóźniona w czasie

Premiera Cyberpunka 2077 została po raz kolejny przesunięta. Gra miała zadebiutować 17 września, ale niestety nic z tego, bo CD PROJEKT RED właśnie poinformował, że produkcja trafi do sklepów dopiero 19 listopada, co przekłada się na dwa miesiące wspomnianej „obsuwy”. Deweloper podał nową datę premiery gry na swoich profilach w mediach społecznościowych. Powodem opóźnienia jest chęć dopracowania Cyberpunka 2077, jak tylko się da. Firma zdradziła, że gra sama w sobie jest już gotowa, ale po prostu potrzebuje oszlifowania w postaci naprawy wielu błędów i balansu rozgrywki.

Zobacz także: Porzuć Google Chrome i zacznij używać Firefoxa – koniecznie przeczytaj, dlaczego warto zdecydować się na zmianę

CD PROJEKT RED nie chce wypuszczać na rynek gry, która jest niedopracowana. To w pełni zrozumiałe, choć nie brakuje głosów niezadowolenia graczy, którzy odliczali dni do premiery Cyberpunka 2077. Na chwilę obecną nie pozostaje nam nic innego, jak mieć nadzieję, że 19 listopada najnowsza produkcja polskiego studia rzeczywiście trafi na sklepowe półki.

Źródło: CD PROJEKT RED

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.