Chrome to obecnie najpopularniejsza przeglądarka na świecie. Produkt Google jest dostępny na wszystkich kluczowych systemach, a więc także Androidzie. Aplikacja jest nieustannie rozwijana, o czym dowodzą regularnie wprowadzane nowe funkcje. Teraz lubiana przeglądarka w wersji Canary na smartfony z Zielonym Robocikiem doczekała się fenomenalnej nowości, która z pewnością przypadnie do gustu wielu użytkownikom.

Edytor zrzutów ekranu w Google Chrome na Androida

Google Chrome edytor zrzutów ekranu Android

Google Chrome to bardzo ciekawa przeglądarka, która cieszy się ogromnym zainteresowaniem na wszystkich platformach. Wydanie na Androida doczekało się właśnie interesującej nowości, a mianowicie edytora zrzutów ekranu. Funkcja jak na razie jest dostępna jedynie u niektórych użytkowników Google Chrome Canary, czyli niestabilnej wersji testowej tytułowej aplikacji. Edytor pojawia się po wciśnięciu przycisku „Udostępnij”, choć aktualnie nie można z niego korzystać – opcja jest nieaktywna.

Zobacz także: [Promocje dnia] Smartfon Sony Xperia 10, słuchawki bezprzewodowe Jabra Elite Active 65t, Philips ActionFit TASH402BK/00 i więcej super okazji!

Nowość z pewnością nabierze kształtu w przyszłych wydaniach, choć ciężko powiedzieć, kiedy zostanie oddana w ręce użytkowników. Na razie nie sposób też stwierdzić, kiedy i czy w ogóle edytor zrzutów ekranu trafi do oficjalnej wersji Google Chrome na Androida. Jego obecność w Chrome Canary wcale nie oznacza, że pojawi się w stabilnym wydaniu popularnej przeglądarki, choć miejmy nadzieje, że gigant z Mountain View nie wycofa się ze swojego pomysłu.

Źródło: XDA-Developers

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.