LG Doubleplay na zdjęciach prasowych

Newsy

LG-Doubleplay-540x347

4 miesiące temu redaktorzy serwisu Pocket-lint mieli okazję zobaczyć na własne oczy, a także sfotografować, tajemnicze urządzenie do LG. To, co go wyróżnia spośród szarego tłumu, jest bardzo łatwe do zauważenia – dwa ekrany.

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

Drugi, mały wyświetlacz rozdzielił na dwie części klawiaturę QWERTY, lokując się w bardzo nietypowym miejscu. Czy takie ułożenie ma sens? Szczerze mówiąc, na razie go nie widzimy. Miejmy nadzieję, że LG dokładnie przemyślało wydanie tak oryginalnego modelu i mniejszy ekran znajdzie ciekawe zastosowanie.

Wbrew pozorom, LG Doubleplay prawdopodobnie skierowany będzie na niższą półkę cenową. Ta decyzja może dziwić, ponieważ nie jest to urządzenie dla osoby, która ‚dopiero wkracza w świat Androida’.

Nie wiemy o nim za dużo, oprócz tego, że wyświetlacz główny ma rozdzielczość 320×480, działa na Gingerbreadzie z nakładką od producenta oraz wyposażony jest w aparat 5 Mpx.

Jak widać na zdjęciach, smartfon dostępny będzie w ofercie amerykańskiego T-mobile. Jeśli specyfikacja nie okaże się lepsza, nie wróżymy mu świetlanej przyszłości, zwłaszcza z przewidywaną ceną 149$ przy dwuletniej umowie. Premiera spodziewana jest 2 listopada.

źródło: androidcommunity.com


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x