Plotki na temat nowego HTC One (M9) – wszystkiego będzie więcej, ale czy lepiej?

Newsy

htc one m8 duzy

 

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Plotki czy też wycieki informacji to to, co w większości przypadków z jednej strony dręczy producentów, ale z drugiej stwarza im darmową reklamę. Mimo wszystko, nasz portal lubi wiedzieć wcześniej, co nas czeka w przyszłości toteż tym razem dowiedzieliśmy się nieco więcej na temat kolejnego flagowego smartfonu od HTC.

 

Tajwańczycy w tym roku, podobnie jak Sony, poszli utartą drogą, czyli ulepszyli swój zeszłoroczny topowy model i tak oto pojawił się nowy HTC One (M8). Jedynym istotnym ulepszeniem, a raczej zauważalnym jest podwójny moduł aparatu, na który wiele osób narzeka. W takim razie jak ma wyglądać następca tego – bądź, co bądź – lubianego smartfonu? Otóż do Sieci przedostały się dane mówiące, co ma zawierać nowy One określany tym razem jako M9. To urządzenie w stosunku do poprzednika będzie miało zdecydowanie więcej cyferek na papierze, a to za sprawą układu Snapdragon 805 z 3 GB RAM, 5,2-calowego wyświetlacza QHD (2560×1440) oraz minimum 64 GB wbudowanej pamięci dla użytkownika z dodatkowym możliwym rozszerzeniem jej za pomocą karty pamięci MicroSD. Oczywiście również bateria ulegnie zwiększeniu. Tutaj żadnych zaskoczeń nie ma i należy się przyzwyczaić do tego, że producenci chcą wyrównać szale, ale HTC może zaskoczyć. Otóż nowy One może posiadać certyfikat uprawniający go do moczenia w większym stopniu niż dotychczas.

 

W takim razie kiedy wszystkiego oficjalnie się dowiemy? Bardzo możliwe, że za cztery miesiące, gdyż premiera przewidywana jest na targi Mobile World Congres w Barcelonie, które odbędą się na początku marca. Czego oczekujecie po następcy HTC One?

 

 

źródło: Phone Arena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x