ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
InPost Mobile pokaże zdjęcie Paczkomatu

InPost organizuje konkurs z nagrodami – Weekendowanie

Autor: Paweł Maretycz Kategoria: Newsy

Zamawianie różnych rzeczy przed weekendem to zwykle nie najlepszy pomysł. Oznacza to, że będziemy musieli czekać na przesyłkę do przyszłego tygodnia. Czasami jednak nie mamy wyboru, ponieważ zakup wypadnie nam niespodziewanie. Ot, coś ulegnie uszkodzeniu i będziemy musieli kupić nową rzecz, lub części do starej. Albo – co gorsza – zapomnimy o czyimś święcie i nie chcąc kupować tandety lub tracić fortuny w lokalnych sklepach zamówimy jakiś prezent. 

Konkurs InPost — Weekendowanie

Konkurs InPost

InPost doskonale zdaje sobie sprawę z takich losowych wydarzeń. Dlatego też firma uruchomiła usługę Paczka W Weekend. Jednak to wciąż za mało. Jak do tanga trzeba dwojga, tak do dostarczenia paczki w Weekend trzeba dostawcy i… nadawcy, a w tym przypadku sklepu. Dlatego ten ostatni również musi oferować usługę paczki w Weekend. Ta natomiast wygląda tak, że zamówienie złożone od czwartku od godziny 20:00 do soboty do godziny 13:00, lub wskazanej przez sklep zostanie doręczone jeszcze w weekend do wskazanego paczkomatu. Jak widać, wymaga to chęci nadawania paczek przez sklepy jeszcze w sobotę, co nie do końca jest takie oczywiste. W końcu wielu osobom zależy na dniu wolnym.

Zobacz też: Nokia także pracuje nad tanim smartfonem 5G

Dlatego też InPost zorganizował konkurs. Polega on na tym, aby na stronie konkursu InPost Weekendowanie umieścić adresy e-sklepów, z których chcielibyśmy otrzymywać paczki w weekend. Każdy, kto poda przynajmniej jeden taki adres, otrzyma nagrodę gwarantowaną. Jest nią kod zniżkowy 15% na marki ALLNUTRITION i SFD NUTRITION. Osoby, które dodatkowo w sposób kreatywny uzasadnią wybór konkretnego sklepu, mają szanse na kolejne nagrody. Mają one szansę wygrać jeden z 6 voucherów o wartości 200 zł na zakupy w sklepie internetowym SFD lub jeden z 6 zestawów InPost. W ich skład wchodzą bluza, pendrive i skarpetki. Konkurs trwa do 28 czerwca. Warto w nim wziąć udział jednak nie tyle ze względu na nagrody, ile na ułatwienie sobie przyszłych niespodziewanych zakupów.

Źródło: InPost

Sprawdź najnowsze wpisy