paczka w weekend

Usługa „Paczka w Weekend” sprawi, że przesyłka trafi do paczkomatu nawet w niedzielę

Newsy

Firma kurierska InPost poinformowała o nowej usłudze Paczka w Weekend. Dzięki niej przesyłka będzie mogła zostać doręczona nawet w niedzielę wieczorem. Już teraz zdarza się, że InPost dowozi paczki w soboty. Nowa usługa ma jednak zagwarantować taką opcję oraz rozszerzyć ją na cały weekend.

Ile będzie kosztowała usługa Paczka w Weekend?

Wybór nowej usługi ma się wiązać z dopłatą 4,99 pln ze strony klienta detalicznego. Klient biznesowy dopłaci 4,06 zł netto + koszt wynikający z odpowiedniej stawki VAT. W przypadku, gdy przesyłka zostanie nadana w piątek do godz. 13:00 (lub zgodnie z indywidualnymi warunkami ustalonymi z nadawcą), trafi do Paczkomatu w sobotę lub niedzielę do godz. 18:00. Jeśli natomiast paczka zostanie wysłana w sobotę przed godziną 13:00, znajdzie się w Paczkomacie w niedzielę przed godz. 18:00

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]
paczka w weekend

Wdrożenie nowej usługi jest jednym z powodów, dla których InPost zmienił regulaminy świadczonych przez siebie usług. Dwa pozostałe to dostosowania modelu przetwarzania danych osobowych odbiorców przesyłek do obecnie obowiązujących standardów w Polsce, a także planowane przeniesienie części dotychczasowej działalności Spółki InPost Paczkomaty Sp. z o.o. do spółki działającej pod firmą InPost Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, należącej do tej samej grupy kapitałowej.

Czytaj także: Klient sieci Plus złożył skargę do UOKiK. Efekt? OGROMNA kara dla operatora

Nie znamy jeszcze dokładnego terminu uruchomienia nowej usługi. InPost zapowiedział natomiast, że termin uruchomienia Paczki w Weekend poda w oddzielnym komunikacie. Najwcześniej może stać się to w lutym. Wtedy bowiem nowy regulamin InPostu wejdzie w życie.

źródło: dlahandlu.pl, InPost


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x