ZTE Axon 11 5G

Premiera ZTE Axon 11 4G – firma po cichu zaprezentowała model bez 5G

1 minuta czytania
Komentarze

Kilka miesięcy temu ZTE oficjalnie zaprezentowało prawie flagowy model Axon 11 5G. Smartfon został przyjęty bardzo ciepło, a producent postanowił pójść za ciosem i dziś po cichu ujawnił Axona 11 w wersji 4G. Nie jest to w pełni nowe urządzenie, a raczej delikatnie zmodyfikowany Axon 11 5G, ale i tak warto mu się przyjrzeć.

Premiera ZTE Axon 11 4G – wygląd, specyfikacja, cena i dostępność smartfona

ZTE Axon 11 4G

ZTE Axon 11 4G wygląda dokładnie tak samo, jak model obsługujący łączność 5G, więc nie ma najmniejszego sensu rozwodzić się nad tym aspektem. Jedyną różnicą pomiędzy tymi smartfonami są na dobrą sprawę dwa elementy specyfikacji. Pierwszą z nich jest oczywisty brak 5G w zaprezentowanym dziś urządzeniu, a drugą – inny procesor (MediaTek Helio P70 w Axonie 11 4G i Qualcomm Snapdragon 765G w Axonie 11 5G). Ze specyfikacją Axona 11 4G można się zapoznać w tekście Bartosza dotyczącym Axona 11 5G (wystarczy podmienić procesor – reszta jest taka sama).

Zobacz także: [Promocje dnia] Smartfon Nokia 4.2, opaska sportowa Huawei Band 3 Pro, nauszne słuchawki bezprzewodowe BOSE QuietComfort 25i i więcej w bardzo dobrych cenach!

Jeśli chodzi o cenę i dostępność Axona 11 4G, to niestety na chwilę obecną firma nie zdradziła żadnych informacji. Można się jedynie spodziewać, że zrobi to w ciągu kilku najbliższych dni, a samo urządzenie będzie nieco tańsze od swojego poprzednika – m.in. z uwagi na brak łączności 5G. Smartfon trafi na sklepowe półki w dwóch wersjach kolorystycznych: czarnej i białej.

Źródło: Gizmochina, GSMArena

Motyw