ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Huawei Honor pierwszy raz na video

Autor: Michał Brzeziński Kategoria: Newsy
HuaweiHonor

Honor ma być pierwszym smartfonem z wyższej półki od Huawei. Został on oficjalnie zaprezentowany 4 dni temu, a specyfikacja prezentuje się bardzo dobrze. Jednak wiemy, że nieważne jest to co na papierze, ale jak telefon sprawdza się przy użytkowaniu.

Redaktorzy greckiego serwisu Techblog.gr mieli przyjemność spędzić kilka chwil z tym modelem, więc nagrali video prezentujące obudowę, szybkość działania i interfejs. 

Jeśli chodzi o wykonanie, w oczy rzuca się łatwo 'palcująca się’, plastikowa i wyglądają na lekko tandetną tylna część obudowy. Po otwarciu telefonu widać jak dużo miejsca zajmuje bardzo pojemna bateria – 1900 mAh.

Huawei zastosował własny interfejs, który przypomina połączenie MIUI z TouchWizem. Blokada ekranu jest nietypowa, ale utrzymuje modny ostatnio szybki dostęp do najważniejszych aplikacji. To nam się bardzo podoba. O ekranie głównym ciężko powiedzieć cokolwiek konkretnego, lekko nawiązuje do wspomnianego MIUI. W siatce aplikacji postawiono na kwadratowe ikony, znane z nakładki od Samsunga. Coś czuję, że szykuje się pozew od Apple…

Całość działa płynnie i prezentuje się pozytywnie. Huawei Honor może okazać się dużym sukcesem, ale i tak prawdopodobnie najważniejszym czynnikiem w tym przypadku będzie cena.

źródło: endgadget

Sprawdź najnowsze wpisy