HTC Explorer oficjalnie zaprezentowany

Newsy

HTC-Explorer

9 dni temu swoje wdzięki po raz pierwszy zaprezentował nam HTC Explorer. Nie trzeba było długo czekac na jego oficjalną premierę, która odbyła się bez większego echa – w końcu nie jest to gra o najwyższą stawkę.

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

W specyfikacji obyło się bez większych niespodzianek, jedną z nich jest gorszy aparat. Telefon wyposażony będzie w:

  • wyświetlacz o przekątnej 3,2 cala w rozdzielczości 320×480;
  • procesor Qualcomma o taktowaniu 600 MHz;
  • 512 MB pamięci wewnętrznej;
  • aparat 3 Mpx;
  • Sense 3.5;

Co ciekawe, Explorer dostępny będzie w trzech wariantach kolorystycznych: Metallic Black, Active Black and Metallic Navy. Dodatkowo, producent wprowadził kilka wersji wymiennej obudowy.

Jak widać, HTC nie zaszalało. Zdecydowanie mamy do czynienia z urządzeniem z najniższej półki. Jest to zaskakujący krok tajwańskiego producenta, który nieczęsto decyduje się na low-endowe telefony, raczej stara się konkurować z najlepszymi.

Explorer wejdzie do sprzedaży w czwartym kwartale na terenie Europy oraz Azji.

Z pewnością cena będzie odpowiednia do słabych podzespołów. Być może HTC chce także zadbać o biedniejsze rynki, ale czy to się sprawdzi?

źródło: unwiredview.com


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x