android lollipop 4.5 5.0

 

Nie przegap
Wywiad z CEO realme w Europie – Madhav Sheth zapowiada zmiany
Madhav Sheth
Nowy wiceprezes oraz CEO realme w Europie i Indiach, czyli Madhav Sheth, znalazł chwilę czasu dla nas i zgodził się odpowiedzieć na kilka pytań. Ostatnie dni dla marki były wyjątkowo zajęte, bo firma po raz pierwszy pojawiła się na międzynarodowych targach IFA w Berlinie. W związku z tym postanowiliśmy porozmawiać o planach na przyszłość, rozwoju […]

Zegar wciąż tyka i odlicza czas do 3 listopada, kiedy to oficjalnie zadebiutuje Android w wersji 5.0. Użytkownicy, którzy czekają na nowy system z zielonym robocikiem na swoje urządzenia muszą jednak uzbroić się w cierpliwość, gdyż zdecydowana większość producentów rozpocznie aktualizację dopiero na początku przyszłego roku. Jeśli jednak nie możecie doczekać się tego momentu, mamy dla Was paczki z najnowszymi tapetkami oraz dźwiękami, które chociaż w minimalnym stopniu osłodzą Wam oczekiwanie na przybycie Androida Lollipop.

 

Pakiety zip pochodzą z najnowszej kompilacji Developer Preview na telefon Nexus 5, która pojawiła się wczoraj. Zachęcamy do pobrania i podzielenia się Waszą opinią!

 

 

 

 

Źródło: droid-life.com

 

Kamil Piotrowski