android l 5.0 nazwa film reklama

 

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Wczoraj do Sieci trafiły trzy reklamy pokazujące nadchodzące nowości od Google i zarazem sugerujące rozwój Androida. Z pewnością wiemy, że firma z Mountain View nie chce o nikim zapomnieć, a że obecny rynek smartfonów jest na tyle duży to z pewnością ten cel nie należy do najłatwiejszych.

 

Wszystko sprowadza się do rozmiaru wyświetlacza Nexusa 6 zbudowanego przez Motorolę, który ma posiadać 5,9-calowy ekran stanowiący granicę pomiędzy phabletem, a tabletem. Wyjątkiem jest oczywiście Sony Xperia Z Ultra z 6,4-calowym panelem. Mimo wszystko, tym razem nowa reklamówka skupia się wokół czegoś innego. Od dłuższego czasu zastanawiamy się jak będzie nazywać się nowy Android L. Dotychczas poznaliśmy naprawdę wiele propozycji, a niektóre z nich pojawiły się właśnie w następującym filmie:

 

 

Nagromadzenie przeróżnych słodkości, wśród których znalazł się również placek cytrynowy (lemon meringue pie). Mimo wszystko, według mnie, Google specjalnie nie pokazało w tym castingu lizaka (lollipop), gdyż to on oficjalnie pojawi się jako nazwa Androida L, który według numeracji pokaże się jako 5.0. To również zostało zasugerowane w powyższym filmie.

 

Jednak oczywiście mogę się mylić. Jaka z powyższych propozycji najbardziej przypadła Wam do gustu? Oczywiście Oreo pomijamy. Kiedy odbędzie się konferencja Google z wielkimi premierami? Wiele raportów mówi, że dzisiaj, ale z godziny na godzinę ten termin wydaje się nieporozumieniem.

 

 

źródło: Pocketnow
Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.